Monster Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad Alınır Mı?

YusufYavuz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad | Monster Notebok bu gamepad hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? 180₺ bütçem var ve tam bana uygun gibi gözüküyor. Birkaç sorum olacak:
-Analoglar nasıl, sert mi, dayanıksız mı ve de parmak kayıyor mu üzerinden?
-Gamepad ele rahat oturuyor mu bir de içerisinden çıkan Bluetooth vericisi ile birlikte 2-3 metre arasında çalışıyor mu?
-Bütçem tam buna yetiyor ve borç almak istemediğimden dolayı XBOX One S Controller'dan vazgeçtim pişman olur muyum?
-Eğer XBOX One S Controller alırsam Bluetooth ile oynarken herhangi bir kulaklığı takabilecek miyim gamepadime?
-XBOX One S gamepadi ile kablo üzerinden oynarken pil azalıyor mu?

Son düzenleme:
Sanırım çoktan Xbox One S kolu almışsın. Yinede sorularına cevap vereyim.

Analog sertliği orta karar diyebiliriz. Çok sert yada yumuşak değil. Analog tuşları dayanıksız değil ama biraz kayma hissiyatı uyandırıyor.
Gamepad ele rahat oturuyor. Verici ile birlikte 10 metre mesafeye kadar kullanılıyor.
Xbox One S kolunun yarı fiyatina satılmasına rağmen arada devasa bir fark göremedim.

Ben ürünü 4 gün önce satın aldım. Fiyatina göre güzel bir ürün yapmışlar. Malzeme kalitesi ve tepki hızında bir sorun yok.

Sanırım çoktan Xbox One S kolu almışsın. Yinede sorularına cevap vereyim.

Analog sertliği orta karar diyebiliriz. Çok sert yada yumuşak değil. Analog tuşları dayanıksız değil ama biraz kayma hissiyatı uyandırıyor.
Gamepad ele rahat oturuyor. Verici ile birlikte 10 metre mesafeye kadar kullanılıyor.
Xbox One S kolunun yarı fiyatina satılmasına rağmen arada devasa bir fark göremedim.

Ben ürünü 4 gün önce satın aldım. Fiyatina göre güzel bir ürün yapmışlar. Malzeme kalitesi ve tepki hızında bir sorun yok.

Teşekkür ederim belirttiğin gibi Xbox One S controller aldım memnunum ancak dediğin kadar başarılıysa ikinci gamepad olarak onu alabilirim direkt her oyunla uyumlu mudur?

Yeni yapımlarda Xbox One, eski yapımlarda Xbox 360 kolu olarak algılıyor. Resident Evil 4 - Farcry 3 Blood Dragon - Resident Evil 2 Remake - Witcher 3 - A Way Out ile denedim. Steam-Origin-Uplay platformlarında ve diğer oyunlarda bir uyum sorunu yaşamadım.

Yeni yapımlarda Xbox One, eski yapımlarda Xbox 360 kolu olarak algılıyor. Resident Evil 4 - Farcry 3 Blood Dragon - Resident Evil 2 Remake - Witcher 3 - A Way Out ile denedim. Steam-Origin-Uplay platformlarında ve diğer oyunlarda bir uyum sorunu yaşamadım.
Hocam bir kaç ay geçmiş nasıl memnun musunuz? İçinden bluetooth alıcısı çıkıyor, biz onu bilgisayarı USB girişlerinden birine takıyoruz, gamepadle eşliyoruz ve doğrudan oyuna başlayabiliyoruz değil mi? Fifa 19 oynamak için alıyorum memnun kalır mıyım? Teşekkürler.
Bir de şarjı bittikten sonra kablosuyla şarja takıp oynamaya devam edebiliyor muyuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı