Monster Pusat Pro hâlâ sorunlu mu?

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)
Firmware güncellemesi gelmiş fakat hâlâ ölü bölge tarzı sorunları varmış. Düzeldi mi onlar? Alınır mı? Alınmazsa o fiyata ne alınabilir? Logitech almak istemiyorum, görünüşü de güzel olsun istiyorum çünkü. İkinci el Xbox kolları falanda olabilir.

Şöyle bir ürün buldum ama ne kadar iyi bilmiyorum. Satıcısı ve ürün nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ölü bölgenin yazılım ile çözüleceğini hiç sanmıyorum. F710 alabilirsiniz.

Fotoğrafı 144P olan bir ürün ne kadar kaliteli olur sence? Ayrıca Monster Pusat Pro kablosuzken bu kablolu, karşılaştırmak fazlasıyla saçma. Ölü bölge sorunu yaşamayayım diye bunu alırsan büyük ihtimalle daha çok yaşarsın ölü bölge sorununu, tek yaşayacağın sorun da bu olmaz. F710 alabilirsin 300-320 TL civarına düşüyor indirimde.
1622472917810.png

Firmware güncellemesi gelmiş fakat hâlâ ölü bölge tarzı sorunları varmış. Düzeldi mi onlar? Alınır mı? Alınmazsa o fiyata ne alınabilir? Logitech almak istemiyorum, görünüşü de güzel olsun istiyorum çünkü. İkinci el Xbox kolları falanda olabilir.

Pusat Pro'yu bilmiyorum ama öyle bir çakma ürün alacağınıza Rampage Snopy gibi markaları almak daha iyidir.

Ölü bölgenin yazılım ile çözüleceğini hiç sanmıyorum. F710 alabilirsiniz.

Fotoğrafı 144p olan bir ürün ne kadar kaliteli olur sence? Ayrıca Monster Pusat Pro kablosuzken bu kablolu, karşılaştırmak fazlasıyla saçma. Ölü bölge sorunu yaşamayayım diye bunu alırsan büyük ihtimalle daha çok yaşarsın ölü bölge sorununu, tek yaşayacağın sorun da bu olmaz. F710 alabilirsin 300-320 TL civarına düşüyor indirimde.
Eki Görüntüle 1049850

Hocam Pusat Pro kablolu da kullanılabiliyor hatta Type-C diye biliyorum.

Geri
Yukarı