Monster Pusat V11 alınır mı?

altughancilar

Hectopat
Yer
Balıkesir - Burhaniye
Bugun Monster Pusat V11 fareyi gördüm. 200TL lazer optikli, 1000HZ ve 4000 FPS 20G ACC özelliklere sahip, CS:GO oynamak için almayı düşünüyorum. Sizce 200TL'ye daha iyi mouse bulunur mu?

Herkes Logitech G203 öneriyor ama elime çok küçük geldi.

Monster'ın her ürünü alınır dostum. Şu anda Pusat v5, Pusat kulalık ve Pusat K3 Pro kullanıyorum. Hepsi gerçekten çok kaliteli. Ayrıca müşteri hizmetleri üst düzey.

Hocam bende kulaklığı kullanıyorum uzun kullanımda ağırlığa bağlı olarak çok baskı yapıyor sizde de öyle mi?

Hocam bende kulaklığı kullanıyorum uzun kullanımda ağırlığa bağlı olarak çok baskı yapıyor sizde de öyle mi?
Hocam evet kulaklık biraz ağır ama benim kafa yapıma uygun. 4-5 Saatlik kullanımlarda bile sıkıntı olmuyor. Tabi 1-2 saatte bir 10-15 saniye çıkarıyorum kulaklığı. Kafanız büyük mü küçük mü acaba?
Bu arada sanırsam iskeleti metal olduğu için ağır.

Hocam evet kulaklık biraz ağır ama benim kafa yapıma uygun. 4-5 saatlik kullanımlarda bile sıkıntı olmuyor. Tabi 1-2 saatte bir 10-15 saniye çıkarıyorum kulaklığı. Kafanız büyük mü küçük mü acaba?

Normal hocam ikisi de sayılmaz. Bir de ben hiç kalkmadan yaklaşık 10 saat oturuyorum 1 saat sonunda kulaklarım 3. saat sonunda başım ağrımaya başlıyor.

Normal hocam ikisi de sayılmaz. Bir de ben hiç kalkmadan yaklaşık 10 saat oturuyorum 1 saat sonunda kulaklarım 3. saat sonunda başım ağrımaya başlıyor.
Hocam sağlık açısından biraz kalkın en azından dolaşın evin içinde :D. Sanırım her kafa yapısına farklı reaksiyon gösteriyor. Ağrıyan da var çok rahat eden de. Zaten kullandığım çoğu kulaklık ağrı yaptı bana. Buna SS Arctis 5'de dahil. Ama Monster'da böyle bir sorunla karşılaşmadım. Bu arada SS Arctis 5, Void Elite ve Monster kulaklık kullandım. İçlerinden en iyi ses kalitesine sahip kulaklık Monster.

Yeni konular

Geri
Yukarı