Monster Pusat V8 nasıldır?

Bütçe
250₺

Ciler

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığım gibi. Yeni bir mouse alacağım ve bütçem maksimum 250₺. Ayrıca FPS oyunundan çok MOBA ve MMORPG tarz oyunlar oynadığımdan fazladan makro tuşu olan bir mouse arıyordum. Araştırdım, Razer Naga var, Logitech G600 var, Corsair Sscimitar var. Ancak bunlar pahalı fareler. Anlayacağınız hem ucuz hem de bu özelliklere sahip bulduğum tek mouse bu. Beni bir 2-3 sene idare etse yeter. Kullanan var mı? Memnun musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz Monster ekipmanlar pek iyi değildir.Onun yerine alttaki konu ve önerdiğim mouslere daha iyi olucaktır.

Orjinali Redragon M908 Impact oluyor. Böyle aratırsanız size yardımcı olabilir.

Ne farkı vardır ki ikisinin?
Alınmaz Monster ekipmanlar pek iyi değildir. Onun yerine alttaki konu ve önerdiğim mouslere daha iyi olacaktır.

Yukarıda da dediğim gibi fazladan makro tuşu benim için önemli.

Bir fark yok. Öyle aratıp daha fazla inceleme ve yorum bulursunuz diye yazdım. Sadece Monster'ın kendi renklerine uyarladığı bir fark var. Donanım aynı. Makro tuşları için bir ara almak istedim. Makro tuşları daha çok video editleme için kullanacaktım. Bu arada Logitech G600 fiyatı düştü. Fakat arada halen 3 katı gibi bir fark var. Fiyatını hakeder gibi geliyor fakat yine de kullananlar varsa daha iyi bilir.

Geri
Yukarı