Monster Pusat v8 vs. Logitech G203

Bütçe
220 TL

CanAndak00

Hectopat
Geçen gün benim emektar Mouse'um bozuldu ve bir mouse arayışına girdim, araştırmalarım sonucunda bütçeme uygun ve beğendiğim 2 uygun fiyatlı mouse buldum. Biri Monster Pusat v8, diğeri ise Logitech G203. bu ikisi arasında kararsız kaldım sizce hangi mouse?

G203 ya da diğer adıyla G102 kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.

Ayrıca burada daha ucuz.

Eğer FPS oyunu oynuyorsanız Monster'ın yanında tuşlar sadece kalabalıktan ibaret.

Ayrıca forumda bu fareyi de çok öneren gördüm.

G203 ya da diğer adıyla G102 kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.

Ayrıca burada daha ucuz.

Eğer FPS oyunu oynuyorsanız Monster'ın yanında tuşlar sadece kalabalıktan ibaret.

Ayrıca forumda bu fareyi de çok öneren gördüm.

G203'ün optik mouse olması beni biraz endişelendirdi bu fiyattaki mouse'ların çoğu lazer çünkü siz hiç bunun eksikliğini hissettiniz mi?

Pusat'ı bilmiyorum ama G203 almayın.

Ayrıca o bütçeye bunu önerebilirim:

Pusat'ı bilmiyorum ama G203 almayın.

Ayrıca o bütçeye bunu önerebilirim:

Bunu bilmiyordum bak, bilgilendirdiğin için çok sağ ol. Pusat'ı biraz daha araştırdım şu olayı da öğrendikten sonra Pusat'ın PMW3327 sensörü çok daha iyi anlaşılan Logitech'ten hiç böyle bir şey beklemezdim şaşırdım açıkcası. Ayrıca öneriniz için çok sağ olun onu da araştıracağım.

Bunu bilmiyordum bak, bilgilendirdiğin için çok sağ ol. Pusat'ı biraz daha araştırdım şu olayı da öğrendikten sonra Pusat'ın PMW3327 sensörü çok daha iyi anlaşılan Logitech'ten hiç böyle bir şey beklemezdim şaşırdım açıkcası. Ayrıca öneriniz için çok sağ olun onu da araştıracağım.
Omen 600'de PMW3360 var, PMW3327'den daha iyi bir sensör.

Omen 600'de PMW3360 var, pmw3327'den daha iyi bir sensör.

Omen 600 hem görünümüyle hem de performansı ile beni etkiledi açıksa sanırım bu Mouse'u alacağım, yardımcı olduğunuz için sağ olun.

Geri
Yukarı