Monster Pusat V9 alınır mı?

Diğer mesajlarda kablolu fareler önerilmiş ama ben kablosuz arıyorum. Bu iki farede güzel görünüyor ama Monster ile aralarında ciddi bir fiyat farkı var acaba V9 ile bu fareleri karşılaştırabilecek olan var mı? Açıkçası fareye bu ara fazla bir para da vermek istemiyorum elimde 2 adet performance MX var ikisininde tuş sensörleri arızalı parça Aliexpress'te 4 tanesi 10TL civarı ama Çin'den kargo gelmediğinden alamıyorum. Fırsat bu fırsat diyenler de Gittigidiyor vs sitelerde 2 tanesini 150-200 liralardan satmaya çalışıyor sensörün.

Bu 2 mouse da kablosuz biri yeni tukenmis Corsair harpoon un kablosuz ve kablolu modelleri var attigim kablosuz bir inceleseydiniz keske.

Bu 2 mouse da kablosuz biri yeni tukenmis Corsair harpoon un kablosuz ve kablolu modelleri var attigim kablosuz bir inceleseydiniz keske.

Corsair ve Logitech farelerden değil önceki mesajlarda atılan Philips Skp9304 ve Hp 200 farelerden bahsetmiştim kablolu diye sizin mesajınızdaki fareleri inceledim ve o iki fare ile V9 arasında karşılaştırma yapabilecek olan var mı v9 neredeyse yarı yarıya ucuz artıları eksileri nelerdir diye de sormuştum aslında, ama yanlış anlaşılmışım.

Corsair ve Logitech farelerden değil önceki mesajlarda atılan Philips SKP9304 ve HP 200 farelerden bahsetmiştim kablolu diye sizin mesajınızdaki fareleri inceledim ve o iki fare ile V9 arasında karşılaştırma yapabilecek olan var mı V9 neredeyse yarı yarıya ucuz artıları eksileri nelerdir diye de sormuştum aslında, ama yanlış anlaşılmışım.

Hocam o kablosuz olanlari diger arkadasa onermistim. Kablosuz istediginiz fark etmememistim yeni gordum kusura bakmayin. Monster mouse ve gamepadlarden sikayetci cok var biraz bekleyin gerekirse Corsair - Cooler Master - Logitech gibi markalara yonelebilirsiniz. Kablolu cok secenek varken kablosuz fazla bulamadim internet uzerinden. Stoklar bitmis olmali cok acil degilse beklemenizi oneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı