Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Headset Lite alınır mı?

Onları alacağınıza bunu alın bende bunu kullanıyorum ve hiçbir sorun ile karşılaşmadım.

En son 9 Temmuz'da mesaj yazılmış:) 1 yıl sonra tam.

Teknik açıdan fazla bilgim yok fakat çok kulaklık eskitmiş biri olarak söylüyorum, ana işi kulaklık veyahut ses birimleri olmayan bir firmanın ürününe güvenemiyorum, geçmişte tecrübe ettiğim Thermaltake kulaklık ve Corsair'ın klavye faciaları gibi. Bu bir nevi tabelasına Kebapçı Ali Usta yazıp içeride mantı, hamburger satan lokantalara benziyor.

Ses kalitesi olarak Razer kulaklıklarından çok memnunum özellikle 7.1 Surround kulaklıkları. Mikrofonları ve malzeme kalitesi olarak aynı şeyi söyleyemem. Spesifik bir kulaklık önerecek olursam Razer Kraken 7.1 halen muhteşem bir iş başarıyor diyebilirim.

Onları alacağınıza bunu alın bende bunu kullanıyorum ve hiçbir sorun ile karşılaşmadım.

En son 9 Temmuz'da mesaj yazılmış:) 1 yıl sonra tam.

Razer BlackShark V2 X'i almıştım o zaman, hala daha kullanıyorum.

Hocam v2X'i hala tavsiye eder misiniz almayı düşünüyorum ses kasma olayı ve gürültü engelleme seviyesi nasıl sizce (bulunduğum odada TV bile açılabiliyor)

Hala kullanıyorum ve neredeyse 2 yıldan fazla zaman geçmiş. Kesinlikle tavsiye ederim. Rahat, kafaya tam oturuyor ve acıtmıyor. Ses kasma konusunda rekabetçi oyunları daha fazla oynayan biri olarak ses kasmada gayet başarılı buluyorum. Gürültü engellemede de gayet başarılı. Kulaklıktan biraz bile ses geliyorsa dışarıdaki sesi duymanızı engelleyebilir. Sadece şunu söyleyebilirim. Eğer kulaklığın sesi (yandan ayarlamalı dönen düğmeden bahsediyorum) (varsayılan Windows kulaklık sesi 100) yarıdaysa dışarıdan ne dinlediğiniz hafif anlaşılıyor. Sonuna kadar açarsanız da net olarak duyulabilir o ses dışarıdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı