Monster Pusat Virtual 7.1 RGB vs James Donkey 712

ErGuN_13

Decapat
Merhaba arkadaşlar oyun için kulaklık almayı düşünüyorum bilgisayarım dizüstü. Aklımda 2 ürün var.

Birincisi Monster'ın. Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset (fiyat 329). İkincisi James & Donkey'in 712 modeli (fiyat 279). Oynayacağım oyun PUBG. Görüşleriniz benim için önemli şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
Monsterin kulaklığını kullandım. Performans olarak çok iyi 7.1 deneyimi başarılı titreşimleri de çok iyi özellikle müzik dinlerken çok güzel. Ama bana göre tek sorunu kulaklığın inanılmaz ağır olması kulağa baya bir baskı uyguluyor. Eğer bu sizi rahatsız etmezse alınabilir.
710 aldım bir hafta zor kullandım ses kalitesi berbat bir kulaklık ki 712 ile aynı sürücüleri kullanıyor kesinlikle tavsiye etmem sana tavsiyem fiyat olarak daha üstüne çıkamıyorsan Cooler Master MH 530 çıkabilirim dersen arctics 3 ama onunda ses seviyesi biraz düşük geldi bana
not : 7.1 önermememin sebebi bu fiyatlara 7.1 den pek bir cacık olacağına inanmamam yardım tavsiye istersen buralardayım iyi günler

Cooler Master MH 530 çok ağırmış bir de kulakta terleme ve ağrı yapıyormuş okuduğum yorumlara göre. Kullanmışlığınız var mı Cooler Master MH 530'u eğer böyle bi sorunu yoksa (terletme ağrı gibi) düşünebilirim. Arctics 3 düşünmedim değil ama dediğiniz gibi sesi biraz düşükmüş. Bir de Monster'ın Pusat kulaklığı hakkında ne söyleyebilirsiniz ? Fiyat olarak daha yükseğe de çıkabilirim ama çıkmak istemiyorum açıkçası

Monsterin kulaklığını kullandım. Performans olarak çok iyi 7.1 deneyimi başarılı titreşimleri de çok iyi özellikle müzik dinlerken çok güzel. Ama bana göre tek sorunu kulaklığın inanılmaz ağır olması kulağa baya bir baskı uyguluyor. Eğer bu sizi rahatsız etmezse alınabilir.

Artı -1 Eksi
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı