Monster Pusat vs. F310 vs. Xbox 360 Gamepad

SIOBHAN

Kilopat
Monster Pusat Pro >300 TL
Logitech F310>190 TL
Xbox 360 > 130 TL (%99 sahte)
Başka önerilerinize de açık olabilirim 300 TL den fazla ödemek istemiyorum.

Oynayacağım oyunlar F1 2020-FIFA.

İkiz kardeşim pusat ben f310 kullanıyorum. Pusat f310 dan yeni olduğu halde tuşundan birinde takılma başladı. Xbox dediğiniz gibi sahte olabilir. O yüzden ilk 2 arasından kesinlikle f310 öneriyorum. F1 2020 yi ben de çok oynuyorum. Mis gibi oynanıyor.

Ben de bayağıdır araştırıyorum F310 en güzel seçenek gibi. Pusat Pro'yu da öneren çok var ama nedense F310 çok daha fazla yatıyor kafama, hem biraz daha ucuz ben de yarın gidip alacağım F310 pişman etmez bence.

Ben de bayağıdır araştırıyorum F310 en güzel seçenek gibi. Pusat Pro'yu da öneren çok var ama nedense F310 çok daha fazla yatıyor kafama, hem biraz daha ucuz ben de yarın gidip alacağım F310 pişman etmez bence.
Kesinlikle etmez. Ben de araştırırken herkesin senelerce kullanılabilecek kol önerisi bu olduğu için almıştım. İyi ki de almışım çok çok memnunum. Kablosu da epey uzun yani kablosuz kadar rahat olur mu bilmem ama yetişeceği neredeyse kesin.

İkiz kardeşim pusat ben f310 kullanıyorum. Pusat f310 dan yeni olduğu halde tuşundan birinde takılma başladı. Xbox dediğiniz gibi sahte olabilir. O yüzden ilk 2 arasından kesinlikle f310 öneriyorum. F1 2020 yi ben de çok oynuyorum. Mis gibi oynanıyor.
F310 199 TL'ydi her yerde ama stok kalmamış ve Monster Pusat Pro ile aynı fiyata geliyor. Bu aynı fiyatlara göre yine de F310 mu önerirsin?

Ben de 3-4 ay evvel bu bütçelerde gamepad almıştım. XBOX'ı sahte olduğu için tercih etmedim. F310 aldım, memnunum. Ancak bir Dualshock kalitesinde değil. Hissiyat giriş seviyesi duruyor.

Ben de 3-4 ay evvel bu bütçelerde gamepad almıştım. XBOX'ı sahte olduğu için tercih etmedim. F310 aldım, memnunum. Ancak bir Dualshock kalitesinde değil. Hissiyat giriş seviyesi duruyor.
2 oyun oynayacağım en fazla o yüzden 300 TL üzeri vermek istemiyorum 300 bile vermek istemiyorum ama 200 e de tükenmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı