MONSTER® ABRA A5 V4.1.1 vs MSI GP60 Leopard Pro 2QF-887XTR

İmzamdaki notebook'a sahibim ve notebookun arkasında sitede sadece monster yazmasına rağmen bana gelende logo koymuşlar çok daha güzel olmuş. Ve işlemciye sitede 4710HQ denmiş, bana gelen 4720HQ.

Monster, seni üzmez gönül rahatlığı ile alabilirsin. Uzun zamandır kullanıyorum, hiç sıkıntı yaşamadım. Ne zaman istersen, adamlara ulaşma şansın da var. Bir forum sitesinde kayıtları var. Hangi soruyu sorarsan sor oradan da, hizmet sunuyorlar. Ben hiç bir firmanın, o şekil yaklaşımını görmedim.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar cuma yada cumartesi kadıköye gidip bilgisayarları göreceğim o zaman fikrim kesinleşir gibi geliyor bana

Dostun sana kalmış. 950 ile 960' ın arasında ne kadar fark var bilemiyorum. Msi için de sadece adını duyup yorumlarını gördüğümden dolayı bir şey diyemeyeceğim.

Ben biraz araştırdım orada etki 4 gb olması 950 ile 960 arasında benim oynayacağım oyunlarda 5 fps civarı oynuyor dediğim gibi cumartesi belli olur size bildiririm hatta aldığım cihazda incelemede yaparım. Dostum sanal marketim adlı site var ya bir önceki mesajımda belirttiğim acaba o siteden alabilir miyim güvenilir midir ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı