MONSTER® TULPAR T7 V5.4 17.3" vs MSI NB GT72S 6QE

O fiyata daha uzun ömürlü daha performanslı piyasadaki her oyunu en az 60 FPS de oynatacak sistem toplayabilirsin.
O paraya yazık olur...

Gerek oyun gerek iş için monster daha güçlü daha ince olması da cabası üstüne ssd eklediğin zaman msi dan daha ucuza denk gelicektir kendim 4-5 ay sonra almayı planlıyorum zaten monster teknik servisi meşhur en ufak bir arıza sıkıntı olduğu zaman iade alıyorlar birde yanlış okumadıysam monster para iadesi bile yapıyormuş şahsi fikrim olarak monster öneririm.

Kendi sitesinden alacaksanız sadece samsung ssd mevcut onlarda oldukça iyi paranız varsa 950 pro serisi öneririm. M.2 portu kullanıyor laptop ise 2 tane destekliyor ancak raid olanağı varmı bilmiyorum incelemesi mevcut zaten sitede orada belirtildiği üzere henüz raid desteklemiyor 950 pro için geçerli ancak bios güncellemesi ile gelmiş olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı