Monster RTX 4000 serisi ekran kartlı modellerini satışa sundu

Bu milletin zeka seviyesine güveniyor, ne kadar yaparlarsa yapsınlar %52 içinden alacak olan çıkar. Yine fazla abartmamışlar fiyatı, keşke 60.000 lira falan yapsalardı yine alırlardı.
Trendyol en çok satanlara bakarsanız anlarsınız. Alanlarda da suç yok adamlar RGB, Monster bu diye düşünüp alıyor. Herkes bilgili olacak diye bir şey yok.

Bu milletin zeka seviyesine güveniyor, ne kadar yaparlarsa yapsınlar %52 içinden alacak olan çıkar. Yine fazla abartmamışlar fiyatı, keşke 60.000 lira falan yapsalardı yine alırlardı.

😂😂😂 Haklısınız.

Vatan ile Mediamark kendileri para ekliyor zaten. i5 12. nesil 4050 ve 4060 modellerden bahsediyordum, bu modeller 27-24 arası.
Eskiden 27-24 arasındaydı şimdi 27-32 arası ki olması gereken fiyat bu kur farkıyla diğer markalar hemen 3-4 bin lira zam yaptı onlarda geri kalamazdı.

Lenovo çok kaliteli bir marka değil ama alıncaksa Asus,HP,Acer. Alınabilirliği bulunan ve marka olarak fiyatları aşırı derecede yükseğe çekmeyen firmalar.
Acer çoğu model 25 ms panel kullanıyor, HP 9 ms ve bi tık dandik kasa, Asus çoğu serisi 90 derece üstü görüyor zaten.

Eskiden 27-24 arasındaydı şimdi 27-32 arası ki olması gereken fiyat bu kur farkıyla diğer markalar hemen 3-4 bin lira zam yaptı onlarda geri kalamazdı.
Kendi sitelerinde indirim var, 25'e 4050 27'ye 4060 var.

Lenovo çok kaliteli bir marka değil ama alıncaksa ASUS, HP, Acer. Alınabilirliği bulunan ve marka olarak fiyatları aşırı derecede yükseğe çekmeyen firmalar.

Lenovo var bende i7 12 nesil + 3060 sıkıntı yaşamadım zamanında 10k almiştim indirimden şimdi 40 yazan vardır belki.

Yine Ram ve Depolaması az kalıyor ben anlamıyorum niye oyuncu bilgisayarı diye geçen ve 8 GB Vram'i bulunan ekran kartına 16 GB Ram ve 512 GB SSD verirler...
Hocam dolar 23 TL, marka yerli değil. Bu özelliklere gayet normal fiyat.

Yine Ram ve Depolaması az kalıyor ben anlamıyorum niye oyuncu bilgisayarı diye geçen ve 8 GB Vram'i bulunan ekran kartına 16 GB Ram ve 512 GB SSD verirler...

HP 7 MS , Acer 8 MS Asus'u bilmiyorum.
Acer 8 ms değil hocam, Vatan'da satılan 3060 Acer 20 MS üstü, Amazon'da satılan 3070 Acer 20 ms üstü. HP çoğu modeli 9 ms. Asus paneli normal.

Az önce 24-27 Bin liralık bilgisayarlar diyordunuz 32 GB Ram ve 1 Tb SSD'ye 12. Nesil işlemci ve 4060'a en 30 Bin lira gayet uygun.

Acer 8 ms değil hocam, Vatan'da satılan 3060 Acer 20 MS üstü, Amazon'da satılan 3070 Acer 20 ms üstü. HP çoğu modeli 9 ms. Asus paneli normal.
Acer'ın birçok testinde 8 MS gözüküyor. HP'de 7 MS.

Acer'ın birçok testinde 8 MS gözüküyor. HP'de 7 MS.
O panel 8 MS değil hocam, Ege Hanedar'a sorun isterseniz.
HP'de Astiva imzasında 9 MS yazıyordu.

Geri
Yukarı