Monster servisi deneyimim

Nerede müşteri memnuniyeti? Hem menteşesini kırıyorlar hem de müşteri memnuniyeti adı altında ücretsiz değiştiriyorlar. Ne müşteri memnuniyeti zaten kendileri kırdı mecburen değiştirmek zorundalar. Kendi hataları yüzünden seni bir süre daha laptopsuz bıraktılar ve uğraştırdılar. Müşteri memnuniyeti adı altında o sorunlu olan fanı ücretsiz değiştirebilirlerdi, belki onu da onlar kırmıştır.

Bu anlattıklarından şunu anlıyoruz ki, Monster teknik servisin iletişimi iyi ancak tamiratı kötü; laptobu servise verdikten sonra hasarlı gelme ihtimali yüksek. Zaten bir arkadaşımın da başına gelmişti.

Abra A5 sahibiyim. Ofis PC si gibi kullandığım, şehir değiştirirken 1 kere bile düşürmediğim bilgisayarımın (ne hikmetse) menteşeleri açıldı, kendi kendisine takılıp kırıldı, düşmemiş kasanın vidaları yalama oldu (büyük ihtimalle kötü soğutmaya sahip olduğu için ısıdan). Servise götürdüm ''Biz kasayı açamayız çok riskli'' deyip geri gönderdiler. :D Aynen kardeşim servis çok iyi.

Nerede müşteri memnuniyeti? Hem menteşesini kırıyorlar hem de müşteri memnuniyeti adı altında ücretsiz değiştiriyorlar. Ne müşteri memnuniyeti zaten kendileri kırdı mecburen değiştirmek zorundalar. Müşteri memnuniyeti adı altında o sorunlu olan fanı ücretsiz değiştirebilirlerdi, belki onu da onlar kırmıştır.

Bu anlattıklarından şunu anlıyoruz ki, Monster teknik servisin iletişimi iyi ancak tamiratı kötü; laptobu servise verdikten sonra hasarlı gelme ihtimali yüksek. Zaten bir arkadaşımın da başına gelmişti.
2 yılda 2 kere gönderdim. Kısa sürede ve sıkıntısız geldi. Sanki Asus vb. Markalarda olmuyormuş gibi konuşmayın. Tabiiki param olsa Asus alırım o başka.

2 yılda 2 kere gönderdim. Kısa sürede ve sıkıntısız geldi. Sanki Asus vb. Markalarda olmuyormuş gibi konuşmayın. Tabiiki param olsa Asus alırım o başka.
Asus'un teknik servisi en rezil olanı zaten. Monster servisine kötü diyen olmadı, kasayı müşteri memnuniyeti adı altında değiştirdiğini dile getirmelerine kıl oldum ben. Zaten kırıyorsun paşa paşa değiştireceksin, ne müşteri memnuniyetinden bahsediyorlar? Fanı da ücretsiz onarmaları gerekirdi, asıl müşteri memnuniyeti odur.

Garantisi yoktu sanırım cihazın.

Evet garantisi yok.

Fanıda bozmuş olmasınlar?

🤣 Kullanımda fark etmiştim bir sorun olduğunu, sanmıyorum.

Ekran kartının fanındaki sorun neden ötürü oldu ki ücret talep ettiler?

Hiçbir fikrim yok sadece değiştiriceklerini söylediler eğer ücreti verirsem.

ASUS'un teknik servisi en rezil olanı zaten. Monster servisine kötü diyen olmadı, kasayı müşteri memnuniyeti adı altında değiştirdiğini dile getirmelerine kıl oldum ben. Zaten kırıyorsun paşa paşa değiştireceksin, ne müşteri memnuniyetinden bahsediyorlar? Fanı da ücretsiz onarmaları gerekirdi, asıl müşteri memnuniyeti odur.

Aslında yazdıklarını düşününce haklısın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı