Monster sıcaklık normal mi?

Hocam Excalibur ısınma sorunları olan laptop değil mi? Nasıl 35 40 oluyor anlamış değilim. Benim masaüstü ve boşta 40 ilginç.

Bende şaşırdım ama olan buydu 35 ve 40 derece arasında çalışıyordu video falan izleyince nadiren 45 oluyordu o kadar.
Hocam bende onu sordum neredeyse imkansız Excalibur ısınma sorunları olan bir laptop ama arkadaş işlemcim boşta 35 derece diyor ben çok inanmadım.

Eğer YouTube da araştırırsanız excalibur g770 in pek fazla sıcaklık sorunu yok pubg de ultra ayarlarda en fazla 78 derece oluyor test etmişler.

Bende şaşırdım ama olan buydu 35 ve 40 derece arasında çalışıyordu video falan izleyince nadiren 45 oluyordu o kadar.

Eğer YouTube'da araştırırsanız Excalibur G770'in pek fazla sıcaklık sorunu yok PUBG'de Ultra ayarlarda en fazla 78 derece oluyor test etmişler.

Hocam bakım Gaming laptoplarda bile yani soğutma sistemleri çok iyi olan laptoplarda bile boştaki sıcaklar 35 derece olmuyor. Masaüstü bilgisayarlarda 4 fan+kule tipi soğutucu olmasına rağmen işlemciler boşta 35-45 derecelerde geziyor.

Hocam bakım Gaming laptoplarda bile yani soğutma sistemleri çok iyi olan laptoplarda bile boştaki sıcaklar 35 derece olmuyor. Masaüstü bilgisayarlarda 4 fan+kule tipi soğutucu olmasına rağmen işlemciler boşta 35-45 derecelerde geziyor.

Keşke iade etmeden önce Control Center'den fotoğrafını çekip atabilseydim hocam ama ister inanın ister inanmayın olan bu 35 ve 40 derece arasında geziyordu laptop boşta.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.Oyunları ofis modda oynarken sıcaklık maks işlemci sıcaklığı maks 77 derece oluyor fakat gaming moda geçince 90 dereceye çıkıyor maks sıcaklık.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Oyunları ofis modda oynarken sıcaklık maks işlemci sıcaklığı maks 77 derece oluyor fakat Gaming moda geçince 90 dereceye çıkıyor maks sıcaklık.

Onun sebebi hocam siz Office modunda oynarken işlemciyi çok kullanmıyor ve buna bağlı olarak ısınmıyor ama Gaming moda aldığınız zaman işlemci gücünün tamamına yakınını kullanıyor ve ısınıyor daha iyi performans ve FPS için Gaming modu öneririm eğer bundan rahatsızsanız Gaming soğutucu almanızı tavsiye ederim 👍

Onun sebebi hocam siz Office modunda oynarken işlemciyi çok kullanmıyor ve buna bağlı olarak ısınmıyor ama Gaming moda aldığınız zaman işlemci gücünün tamamına yakınını kullanıyor ve ısınıyor daha iyi performans ve FPS için Gaming modu öneririm eğer bundan rahatsızsanız Gaming soğutucu almanızı tavsiye ederim 👍
Diğer arkadaşlarım gaming mode da maks 77 dereceyi görüyor onu anlamış değilim

Geri
Yukarı