Monster sipariş takibi

Brkasln

Decapat
Makaleler
1
Merhaba.

Dün öğlen vakti gibi Gittigidiyor'dan Monster Abra A5 v16.4 model laptop aldım.

Bugün öğlen gibi Monster'dan bir SMS geldi. SMS'te aşağıdaki SS'te olduğu gibi sipariş takip kodu yazıyor.

Bu takip kodunu nerede kulanacağımı bulamadım. Monster'ın internet sitesinde kodu girebileceğim bir her yok. Aras ve Yurtiçi Kargo'ların sitesini de denedim sonuç bulunamadı.
Bu kodu nerede kullanmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• IMG_20201010_230657.jpg
    IMG_20201010_230657.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 1.144
Gittigidiyor içerisinde, siparişlerim kısmından kargom nerede butonuna tıklayarak takip et.

@Hangottom Hocam Profil fotoğrafınız aynı ama kamera uzaklaşmış galiba.
Uygulamanın içinde siparişler sekmesinde size bir kod gönderir ya da direk nerede olduğunu söyler.

O zaman sadece kargo barkod numarası almak için sistem üzerinden kargoya verildi butonuna tıklamışlar. Firmalar genelde saat 2'den önce kargoya veriyor. Pazartesi saat 1 gibi Gittigidiyor'a tekrar bak. O zaman görebilirsin.

Merhaba.
Bir iki gun once Monster'in kendi sayfasindan ben de Monster Abra A5 v16.4 model laptopu aldim. Bana da siparis takip no'yu attilar ama nerede kullanacagimi bilmiyorum. Yardimci olabilir misiniz?

Merhaba.
Bir iki gun once Monster'in kendi sayfasindan ben de Monster Abra A5 v16.4 model laptopu aldim. Bana da siparis takip no'yu attilar ama nerede kullanacagimi bilmiyorum. Yardimci olabilir misiniz?
Ben GittiGidiyor'dan almıştım. Gelen ilk kod GittiGidiyor koduydu. Sonradan kargo takip kodu geldi.

Bu arada o modelde sanırım kronik bir görüntü titremesi sorunu var. Şikayetvar sitesinde aynı sorunu olan kullanıcılar gördüm. 2 hafta sonra garantiye yollayacağım bilgisayarı.

Merhaba.
Bir iki gun once Monster'in kendi sayfasindan ben de Monster Abra A5 v16.4 model laptopu aldim. Bana da siparis takip No'yu attilar ama nerede kullanacagimi bilmiyorum. Yardimci olabilir misiniz?

Merhaba ben de aynı ürünü aldım. Sipariş no onların yapacağı işlemler için sanırım. Siz Monster'da profılınzıden zaten takıp edebılıyosunuz. Orada sıparışlerım bölümü var. Detaya basarsanız, Kargoya verıldı yazınca zaten orada kargo takıp no da açılıyor. Sayfaya üye olmanız lazım.
Merhaba.
Merhaba bende aynı ürünü aldım.Sipariş no onların yapacağı işlemler için sanırım.Siz monsterda profiliniden zaten takıp edebılıyosunuz.Orda sıparışlerım bolumu var.Detaya basarsanız,Kargoya verıldı yazınca zaten orda kargo takıp no da açılıyor.Sayfaya üye olmanız lazım.

Geri
Yukarı