Monster sürücü hatası

Ahmet akaslan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 4 saat önce Monster Abra A7 v14.6 elime ulaştı açılımı yapıp Windows'u güncelleştirdim. Ardından kargonun içinden çıkan flashı takarak sürücüleri kurmayı denedim fakat 4 tanesini kuramadı kırmızı gösterdi hata kodu çıktı (Intel ME, Intel Wi-Fi, Control Center, serıalıd) ne yapmalıyım bilmiyorum hizmetleri aradım fakat kapalılardı yardım edebilirseniz sevinirim ek bilgi olarak Windows 10 kurulu şu anda.

Intel sürücüleri için buradan indirin tespit ettirip kursun.
Control Center içinse:
Bu siteden Control Cente olan 2 tanesini indirip yükleyiniz.

Control Center içinse:

Control Center içinse:
Hali hazırda bu programlar zaten flashda yok mu genede yüklemem mi lazım

Şimdi hemen iade edinciler gelir HAHAHAHAHA
:)))

USB bellekte varda bazen güncel olmayabiliyorlar. Linkleri kontrol edip öyle yüklemenizi öneririm. Ben az önce A5 modeli için atmıştım Linki düzelttim. sağolun sizce zaten kurulu olduğu için kurmama gibi bi problem olabilirmi çünki leptopu ilk açtığımda masa üstünde control center diye bi uygulama vardı

USB bellekte varda bazen güncel olmayabiliyorlar. Linkleri kontrol edip öyle yüklemenizi öneririm. Ben az önce A5 modeli için atmıştım Linki düzelttim.
Sağolun bi sorum daha var sizce zaten halihazırda kurulu olduğu için kurmamış olabilir mi çünki leptopu ilk açtığımda control center diye bi uygulama vardı girip klavye rengi güç modu vs değiştiriliyordu ama tabikide bu bi cahilin gözünden düşünceler

Sağ olun bir sorum daha var sizce zaten halihazırda kurulu olduğu için kurmamış olabilir mi çünkü laptopu ilk açtığımda Control Center diye bir uygulama vardı girip klavye rengi güç modu vs değiştiriliyordu ama tabii ki de bu bir cahilin gözünden düşünceler

Şu an çalışıyor mu yoksa hata devam mı ediyor. Estağfurullah sıkıntı yok yardımcı olmak isteriz tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı