Monster sürücülerini kurarken Intel ME ve Intel-Wi-Fi inmiyor

Hüseyin3834

Femtopat
Arkadaşlar daha birkaç gün önce aldığım Monster Abra A5 17.2 laptopumu Windows 10 kurması kuzenime yollamıştım. Ne yaptı bilmiyorum ama ilk açtığımda Monster kontrol merkezinin olmadığını ve MSI klavye kontrol panelinin kurulu olduğunu gördüm. Kendim Monster'ın USB belleğini kullanarak denediğimde the App has dont installed tarzında bir yazı ile karşılaştım ve Intel ME ile Intel-Wi-Fi dosyaları inerken bir kısım hatalar verdi. Ne yapmalıyım yarın pazar müşteri hizmetleri de yok iade mi etmeliyim?

Bilgisayarı sıfırla sürücüleri usbden tekrardan kur veya siteden marka modelini seçerek sürücülere ulaşabilirsin. İadelik bir durum olduğunu zannetmiyorum yanlış sürücüleri yüklemiştir...

Bilgisayarı sıfırla sürücüleri USB'den tekrardan kur veya siteden marka modelini seçerek sürücülere ulaşabilirsin. İadelik bir durum olduğunu zannetmiyorum yanlış sürücüleri yüklemiştir...

Hocam bilgisayardan hiçbir şey anlamıyorum sıfırla derken format kastediyorsanız yaptırmaya çalışırım bunun yanında sağ üstte istart yazıyor bir menü geliyor PC sapıtmaya başladı.

😃 Yanlış anlamayın ama anladığım kadarıyla bilgisayarınıza virüs bulaşmış. iStart dediğiniz şey bir çeşit reklam yazılımı diye biliyorum. Arama kısmına sıfırla yazıp diski komple içindekilerle beraber sıfırlayın ilk formattaki gibi windows geliyor. İnternetten bakarak yapabilirsin çok kolay bir işlem. Daha sonra USB'den(Youtube'da nasıl yapacağınızı gösteren video mevcut) veya Monster'ın sitesinden sürücüleri tekrar yükleyin...

😃 Yanlış anlamayın ama anladığım kadarıyla bilgisayarınıza virüs bulaşmış. İstart dediğiniz şey bir çeşit reklam yazılımı diye biliyorum. Arama kısmına sıfırla yazıp diski komple içindekilerle beraber sıfırlayın ilk formattaki gibi Windows geliyor. İnternetten bakarak yapabilirsin çok kolay bir işlem. Daha sonra USB'den(YouTube'da nasıl yapacağınızı gösteren video mevcut) veya Monster'ın sitesinden sürücüleri tekrar yükleyin...

Peki hocam teşekkür ederim pek anlamadım ama denerim, olmazsa formatlayıp iade ederim.

Tamam hocam sorunu buldum şu anda Windows 10 1703 sürümü kurulu araştırdığım kadarıyla ekran kartı sürücüleri vb. Windows eski olunca çalışmıyormuş iki sorum var sürücülerin hepsini nasıl sileceğim ve format atmadan nasıl Windows'u güncelleyebilirim?

Peki hocam teşekkür ederim pek anlamadım ama denerim, olmazsa formatlayıp iade ederim.

Tamam hocam sorunu buldum şu anda Windows 10 1703 sürümü kurulu araştırdığım kadarıyla ekran kartı sürücüleri vb. Windows eski olunca çalışmıyormuş iki sorum var sürücülerin hepsini nasıl sileceğim ve format atmadan nasıl Windows'u güncelleyebilirim?
Tam olarak bilmiyorum formatlamadan güncelleniyor mu ama Wİndows Update kısmına bir göz at istersen. Sürücüleri kaldırmak için DDU diye bir program kullanıyorlar genelde ama ben senin yerinde olsam direk temiz kurulum yapardım en son windows sürümü ile çünkü hem sürüm eski hem sürücü problemin var.

Tam olarak bilmiyorum formatlamadan güncelleniyor mu ama Windows Update kısmına bir göz at istersen. Sürücüleri kaldırmak için DDU diye bir program kullanıyorlar genelde ama ben senin yerinde olsam direk temiz kurulum yapardım en son Windows sürümü ile çünkü hem sürüm eski hem sürücü problemin var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda gösterilenleri yaparsam tüm sürücüler silinmiş olur mu? Daha sonra Windows'u günceller sürücüleri kendim kurarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda gösterilenleri yaparsam tüm sürücüler silinmiş olur mu? Daha sonra Windows'u günceller sürücüleri kendim kurarım.
Bu işlem sürücüleri silmiyor sıradan dosyaları siliyor diye biliyorum önceden denediğim kadarıyla benim sürücülerim silinmemişti. Bilen biri cevaplarsa daha iyi olur...

Geri
Yukarı