Monster T7 19.7 vs ASUS ROG G15

L

İkisi de değil,

Başka öneri istememişsiniz ama bu varken tutamadım kendimi. Ama illa ikisinden biri derseniz ASUS tabii ki.

@Teknocuk neden kızgın attığınızı az çok tahmin edebiliyorum. Yorumu okurken nereyi okudunuz da attınız acaba bilemiyorum.

Ben başka öneri istemediğimi belirtmişim ancak bazı arkadaşlar duramıyor ben gamegaraja bakmadım mı sizce.

L

Ben başka öneri istemediğimi belirtmişim ancak bazı arkadaşlar okumadan geçiyor sizin gibiler yüzünden 4 konumu çöpe attım. Tekrardan söylüyorum öneri istemiyorum.
Hocam, yazıyı tamamen okudunuz mu Allah aşkına? Bu bütçede o öneri yapmamak için zor tuttum kendimi. Devamında da "İlla ikisinden biri derseniz ASUS tabii ki." dedim. Tamamen okumadan Trigger'lanan insanları hiç anlayamıyorum. O kısmı gördüyseniz üsttekini görmezden gelin. Bu kadar basit.

Hocam, yazıyı tamamen okudunuz mu Allah aşkına? Bu bütçede o öneri yapmamak için zor tuttum kendimi. Devamında da "illa ikisinden biri derseniz ASUS tabii ki." dedim. Tamamen okumadan trigger'lanan insanları hiç anlayamıyorum. O kısmı gördüyseniz üsttekini görmezden gelin. Bu kadar basit.

Hocam özür dilerim milyonlarca kez böyle olaylar yaşadım artık gördüm mü duramıyorum. Unutmayın okumadan triggerlanan insanlar çok kez böyle olaylar yaşamıştır.

Aynı model monster alıp iade ettim 2-3 hafta önce ekran ışık sızma probleminden dolayı. Asus tercih etmenden yanayım kaliteden dolayı tabiki ama Belki asus alınca da problem yaşayacaksın elektronik şans işi sonuçta. yerinde olsam biraz beklerim almadan bende alıcam 12-13k bi laptop bekliyorum rtx30 serili laptopları.

Yeni konular

Geri
Yukarı