Monster T7 V16 Düşük CPU Ve GPU Kullanımı

Hocam peki sizdeki kontrol merkezi bu versiyondan mı?

Eğer bundan ise, oyuna girerken Oyun Moduna alıyor musunuz? Ben de yeni bir cihaz aldım hangi ayarlarda kullanacağım konusunda şaşkınım.

Nvidia denetim masasında yapmış olduğun ayarları sıfırla. Bırak kendisi otomatik halletsin. Belki yaptığın bir ayar sebebiyle bu durum yaşanıyor olabilir.

Son düzenleme:
Hocam peki sizdeki kontrol merkezi bu versiyondan mı?

Eğer bundan ise, oyuna girerken Oyun Moduna alıyor musunuz? Ben de yeni bir cihaz aldım hangi ayarlarda kullanacağım konusunda şaşkınım.
Yeni gelmiş sanırım bu bende bunun benzeri olarak control center var onda da"performans"ta tutuyorum.Sorunu hala çözebilmiş değilim bu gün mesaj attım bios update için eleman haftasonları çalışmıyormuş doğal olarak pazartesi tekrar isticem 02/2017 tarihli umarım yenisi gelmiştir de yok demezler bana. Sorunum çözülürse eğer pazartesi buraya da yazarım

Dostum GTA 5 dışında başka bir oyunda denedin mi?

Ürünü iade ettim arkadaşlar üst üste 4 yorum yazdım cevap veren olmadı iade ettikten sonra herkes yazdı.

Dostum konuyu hortluyorum ama ben bu sorunu çözdüm ve herkese yardımcı olmak için atıyorum. GTX 1060 Laptop Düşük GPU Kullanımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…