Monster T7 V19.5 alınır mı?

Kerem.Arslan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dün aslında T7 V19.3 için konuşmuştum forumda ama ailemle konuştuğumda almışken üst bir model al dediler biz de T7 V19.5 almaya karar verdik. Yaz tatilinde alacağım. SSD yetersiz gibi geldi 256 GB M.2 SSD yerine 500 GB M.2 SSD seçeneğiyle alacağım. Sonradan yaz sonu gibi gerekirse depolama yönünde bir yükseltme yaparım.

İlla ki laptop almak istiyorsanız evet alınır, fakat bu fiyatlara canavar gibi masaüstü sistemler toplanıyor.

Maalesef Laptop almam gerekiyor evde dahi geziyorum ben. Yeri geliyor odamda yeri geliyor terasta yeri geliyor salonda takılıyorum. Ve bir akrabama (yakın akrabam teyzem vs.) gittiğim zaman yanımda götürüyorum vs. ve belki lisede lazım olursa kullanırım.

Ekran kartı daha da gelişmiş hocam alınabilir. Ama yine de boş işletim sistemi mesela ben senin yerinde olsaydım 19.3 alırdım yanına 1 TB SSD 16 GB tek RAM yapabilirdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı