Monster Takılma ve Oyundan Atma Sorunu

2pacshakur

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Monster Abra a5 v12.1 kullanıyorum, yaklaşık 11 ay oldu. Şu ana kadar sadece 2 tane format attım. İlk aldığım zamanlar çok memnundum fakat son 3-4 aydır derdim bitmiyor tam Apex gireceğim, continue tuşuna bastıktan sonra yükleme ekranında "Kişisel bilgisayarınızla ilgili bir sorun yaşandı." diyor ve yeniden başlatıyor. YouTube'da videolar açılırken takılma olduktan sonra açılıyor yavaş açılıyor. Oyunlarda dediğim gibi atma oluyor bu konularda bilgili olan varsa lütfen yardımcı olsun. Şu ana kadar çok şey yapmadım. Yönteminiz varsa yazar mısınız? Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim PC yi alırken danışmadın herhalde. Monster alman kötü olmuş. Çözüm olarak garantiye gönderebilirsin. Ya da format.

Değerli kardeşim yukarıda da belirtmiş olduğum gibi oyun performansı gayet iyi. Kullanan bir kaç arkadaşım daha onlarda memnun. Sorunun bende olduğunu düşündüler, bende buraya yazmak istedim umarım bu yorumu Monster deneyiminden sonra yazmışsındır.
Dmp dosyalarını paylaşın.
Biraz açarmısınız ne olduğundan mesela ?

Son düzenleyen: Moderatör:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı