Monster tek bölge aydınlatmalı klavye yazılımı

muhammedqqw

Decapat
Yer
kalos
Daha fazla  
Uygulamayı Monster notebook kullanıcıları isimli Facebook grubundan edindim. Uygulamayı ben tasarlamadım. Tasarlayan ( edindiğim şahıs ) Ömer Çankaya ya teşekkürlerimi iletiyorum ücretsiz sunduğu için. Bende haberi olmayan burada ki Monster kullanıcılarına ulaştırmanın doğru olduğunu düşündüm.
Üstteki linkten uygulamayı indirip manuel olarak Monster tek bölge aydınlatmalı klavyenizin renk geçişli olmasını sağlayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Sanırım bayağı bir kişi bunu arıyordu. Bence sen bunu rehber olarak hazırla bir çok kişi görecektir ve teşekkür edecektir her iddiasına varım.

Renk geçişli derken soldan başlayıp sağa doğru renkleri değişen mi? O ise çok iyi olur benim için de arıyordum bir ara ama bulamamıştım.

%0.5-1 arası şuan işlemci kullanımı gayet iyi uygulamaymış. Yapan arkadaşa helal olsun. Şirketlerin yapamadığını kendi yapmış.
Monster Kontrol Merkezi'ndede aynısı yok mu?
Hayır tek renk sabit seçebiliyorsun. Şimdi rengarenk oldu sürekli renk değiştiriyor.
Bu arada şuan kullanım %10'lara çıktı pek stabil değil sanki kullanmasam daha iyi şuanlık.

Renk geçişli derken soldan başlayıp sağa doğru renkleri değişen mi? O ise çok iyi olur benim için de arıyordum bir ara ama bulamamıştım.

O değil bu tek bölge olduğundan tek seferde tüm harfler aynı anda değişiyor.
Evet biraz öyle.

%0.5-1 arası şu an işlemci kullanımı gayet iyi uygulamaymış. Yapan arkadaşa helal olsun. Şirketlerin yapamadığını kendi yapmış.

Hayır tek renk sabit seçebiliyorsun. Şimdi rengarenk oldu sürekli renk değiştiriyor.
Bu arada şu an kullanım %10'lara çıktı pek stabil değil sanki kullanmasam daha iyi şu anlık.

Ayarı "Renkli" yapınca sürekli renk değiştiriyorlar değiştirme sürelerini ve parlaklığını belirleme de var.
1643400538895.png

Geri
Yukarı