Monster Tulpar 21.8.1 cihazı tamir etmiyor

Emily Kaldwin

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Karnaca
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T7 V21.8

*7,3" QHD 2560x1440 165Hz %100 sRGB IPS Mat LED
Intel® Tiger Lake Core™ i7-11800H 8C/16T; 24MB L3; 8GT/s; 2.3GHz - 4.6GHz; 45W; *10nm SuperFin
*Mobile Intel® HM570 Chipset
*nVIDIA® GeForce® RTX3070 Max-Performance 8GB GDDR6 256-Bit DX12
*64GB (2x32GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
*2TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4 (7000 MB/s - 5200 MB/s)
Meslek
Grafik Tasarımcısı
Birkaç haftadır elimdeki Tulpar 21.8.1'in hayalet ekranı ile uğraşıyorum.
Cihaz 1 yıllık sorun son haftalarda başladı ve cihazı servise veriyorum düzelttik deyip formatlayarak gönderiyorlar.

Formatı ile uğraşıyorum test ediyorum yine aynı sorun yine veriyorum. Bugün teslim aldım ve aynı sorun devam ediyor. Şimdi işimi yapmak için format atılmış bilgisayara yine Adobe'leri yükleyeceğim yine servise vereceğim yine formatlayacaklar.
Bu ekran sorununu hiçbir şekilde çözmüyorlar fakat çözdük deyip teslim ediyorlar.

Hakkımı nasıl ararım? En hızlı geri dönüş alabileceğim veya bu durumu bildirebileceğim bir yer var mı ne yapmam gerekir?

(20 yaşındayım Silivri'de yaşıyorum ikide bir servise gitmem zaten zor ki beni soktukları durum çok can sıkıcı.)

Hocam durumu daha net anlatın format ile düzelmediğini detaylı şekilde açıklayın gerekirse orada da gösterin. İade hakkınız var ise birebir değişim talep edin.
Tamam o zaman son bir kez daha şansımı deneyip bire bir değişim isteyeceğim. Umarım daha fazla sıkıntı yaşamadan kurtulurum bu sorundan.

Monster yine birini delirtmiş. Formatla düzelmiyor diye üstüne basa basa söyle. Kaç kez servise verdim de. Artık işimi yapamıyorum bu yüzden de. Değişim istediğini söyle. Kasa Clevo olmayınca Monster laptop övenler de konuyu birkaç kez okuyup bundan sonra öyle konuşsun.

Monster yine birini delirtmiş. Formatla düzelmiyor diye üstüne basa basa söyle. Kaç kez servise verdim de. Artık işimi yapamıyorum bu yüzden de. Değişim istediğini söyle. Kasa Clevo olmayınca Monster laptop övenler de konuyu birkaç kez okuyup bundan sonra öyle konuşsun.
Ürün performansı istediğimi bana sunsa da ürün gerçekten dandik yaşamadığım sorun olmadı şu ana kadar ki tam hepsi bitti derken bu çıktı başıma.

Bende 22.1 kullanıyorum ve cihazım toplamda 4 kere servise gitti, ilkinde bios güncelleme olmadığı için windows güncellemesi sonrası cihazım açılmadı. Cihaz bana geldiğinde klavye bozuktu. Bir daha gönderdim sonra aydınlatma ışıkları. En son seferinde de hoparlörler çalışmıyordu. Ben de şikayet var üzerinden değişim istediğimi belirttim ve genel müdürlükten olduğunu iddia eden birisi değişim talebi açması uzerine cihazı bir daha gönderdim. Eğer değişim olmaz ve sorunum çözülmez ise tüketici hakem heyetine başvuruda bulunup şikayetini belirteceğim. Benim 1 servis görmem.1 hafta alıyor;(

Bende 22.1 kullanıyorum ve cihazım toplamda 4 kere servise gitti, ilkinde bios güncelleme olmadığı için windows güncellemesi sonrası cihazım açılmadı. Cihaz bana geldiğinde klavye bozuktu. Bir daha gönderdim sonra aydınlatma ışıkları. En son seferinde de hoparlörler çalışmıyordu. Ben de şikayet var üzerinden değişim istediğimi belirttim ve genel müdürlükten olduğunu iddia eden birisi değişim talebi açması uzerine cihazı bir daha gönderdim. Eğer değişim olmaz ve sorunum çözülmez ise tüketici hakem heyetine başvuruda bulunup şikayetini belirteceğim. Benim 1 servis görmem.1 hafta alıyor;(
Benimki de çok benzer 6 farklı sorun yaşadım ve 6'sı içinde 2-3 kere gittğimi saysak haftalarım geçti belki. Bunun son seferim olmasını istiyorum ve yarınki randevuda açık bir şekilde bu sefer sorunlarım çözülmezse tüketici hakem heyetine başvuracağımı söyleyeceğim.

Şurada bırakayım hatta yaşadığım sorunları. Kısa özetleri ile klasörlü halde tutuyorum hepsinin tarihi ve kanıt fotoğradları klasör içinde ayrıca her sorun için fark ettiğim andan çözülene kadarki bi rapor belgesi de saklıyorum hangi tarihlerde ilerledi hangi tarihlerde ne yaparak çözüldü gibisinden.
1670064603824.png

Geri
Yukarı