Monster Tulpar fan sesi sorunu

gül.

Decapat
Monster Tulpar bilgisayar aldım daha bir ay olmadı.
Render almak için kullanıyorum. Render alırken fan sesi gelmesi normal ama Chrome açıkken bile fan sesi geliyor, ısınmamasına rağmen. Gerçekten kafam şişti artık. Fanın çalışma değerleriyle bir yerlerden oynayabileceğimi sanıyorum ama halledemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de render ve 1-2 ufak oyun için monster tulpar serisine geçmeyi düşünüyorum, genel olarak memnun musunuz bilgisayardan ? Bir kullanıcı masaüstündeyken bile 40 dereceyi gördü diye konu açmış. Sizce fazla ısınma yapıyor mu, veya açılışta kendine geç geliyor mu, özelliklerine göre pc'de kasma olmaması lazım siz böyle bir sorun yaşadınız mı ? Kısacası genel izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ben de render ve 1-2 ufak oyun için monster tulpar serisine geçmeyi düşünüyorum, genel olarak memnun musunuz bilgisayardan ? Bir kullanıcı masaüstündeyken bile 40 dereceyi gördü diye konu açmış. Sizce fazla ısınma yapıyor mu, veya açılışta kendine geç geliyor mu, özelliklerine göre pc'de kasma olmaması lazım siz böyle bir sorun yaşadınız mı ? Kısacası genel izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
40° normal laptopa gore.

Merhaba,
Aslında tam olarak emin değilim çünkü henüz ciddi renderlar almıyorum. Ses problemini çözemedim normal halinin bu olduğunu söylüyorlar sebebiyse fan çalışmazsa çok ısınacak olmasıymış, o yüzden fan bu kadar güçlü çalışıyor sanırım. Yani fan fazla ses çıkartıyor ve dolayısıyla ısınma problemi yaşamıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı