Monster Tulpar laptop alınır mı?

arthurmorgan35

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, hem fiyatı hem de donanımıyla dikkat çeken Tulpar serisi laptop sizce nasıl?

Not: Konuyla alakası olmayan, hiç Monster deneyimi olmamış, sırf markayı kötülemek amaçlı yazanlar olacaktır, lütfen, o kişiler yazmasınlar. Eğer yazıyorlar ise bunu güzelce mantık çerçevesinde akla yatkın şekilde açıklasınlar.

Anladım peki MSI olan ürünleri tam olarak nerede belirtiyorlar ben detaylı inceledim Tulpar ürünlerini ve sayfanın hiçbir yerinde bahsettiğiniz belirtme veya açıklama bulunmuyordu.

Beyaz kasalara bakın onlar MSI üretimi + SteelSeries klavyelere sahip.
T7 v25.1.1. MSI kasası olmalı.

Anladım peki MSI olan ürünleri tam olarak nerede belirtiyorlar ben detaylı inceledim Tulpar ürünlerini ve sayfanın hiçbir yerinde bahsettiğiniz belirtme veya açıklama bulunmuyordu

Ekran Alıntısı-1.PNG

Tulpar v25.1 GPU-Z. Kasanın tasarımıda birebir aynı.

Clevo, arkanıza bakmadan kaçın bundan. Ocağınıza incir ağacı dikmekten başka bir işe yaramaz. V25.1 alın derim.
Konu dışı bir soru: Tongfang daha mı iyi, Clevo'dan? Yabancı kaynaklarda yeni Tongfang kasalarını övüyorlar hep. Mesela Tulpar v21.1.3 kasasını övüyorlardı Amerikalı, Monster gibi barebone bilgisayarı incelerken.
Şu PC tam olarak: XMG NEO 15 Gaming-Laptop - THE ANSWER çok övülüyor bu. Tulpar V21 ile aynı Tonfang kasa.
Afadersiniz bu aynı kasa olan: XMG FUSION 15 Laptop | FUSING WORLDS

Son düzenleme:
Konu dışı bir soru: Tongfang daha mı iyi, Clevo'dan? Yabancı kaynaklarda yeni Tongfang kasalarını övüyorlar hep. Mesela Tulpar v21.1.3 kasasını övüyorlardı Amerikalı, Monster gibi barebone bilgisayarı incelerken.
Şu PC tam olarak: XMG NEO 15 Gaming-Laptop - THE ANSWER çok övülüyor bu. Tulpar V21 ile aynı Tonfang kasa.
Afadersiniz bu aynı kasa olan: XMG FUSION 15 Laptop | FUSING WORLDS

Evet hocam, tongfang iyi işler çıkarıyor diye övülüyor. Ve evet Clevo'dan kat kat daha iyi. V21le bunlar aynı değil hocam, eski V19 serisi ile aynı. V21 eluktronics Max serisinden.

Geri
Yukarı