Çözüldü Monster Tulpar serisi laptoplar sıkıntılı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

enes kart

Femtopat
Daha fazla  
Şu an almak istediklerim arasında bana en iyi fiyat performans ürünü Monster Tulpar T7 22.2.2 geldi "ama", YouTube'dan gördüğüm kadarıyla ne kadar büyük inceleme kanalları olumlu yorumlasa da, ürünü alıp deneyimlemiş bazı küçük kanallar laptopun ışık süzmesi, cızırtı gibi problemler yaşadığını söylemiş. Bu gerçekten çok sık rastlanan bir problem mi, Monster notebooklar sıkıntılı mı?

Çözüm
Monster ilk aldığım zaman öneriyordum ama artık önermiyorum, sebebi ise ne biliyor musunuz?
1) 6 ayda performansım yarı yarıya düştü (ilk günkü gibi olmasını beklemiyorum ama Pubg'de 150 FPS alırken 90-80 FPS ile oynamak üzüyor insanı). Bilgisayarda virüs de yok, temiz kurulum yaptım kaç kez, DDU ile driver silip kurdum ama sonuç 0.
2) Destek taleplerinde kopyala yapıştır yapıyorlar resmen. Adamlara işlemcim çok ısınıyor çok fazla kirli de değil fanları diyorum ama "Ekran kartı Sürücünüze temiz kurulum yapın." diye cevap alıyorum.
3) Onlarca insan Ölü Piksel sorunu yaşıyor.
Edit: 4. problem olarak F/P ürünlerindeki şarj süresi çok az (T5 V20.1.1 kullanıyorum 40 dakika şarjı gidiyor).
Eğer odanızı kalorifer olmadan soğutmak istiyorsanız Monster alabilirsiniz 🤣.
Monster, Game Garaj gibi markalardan 2060-2070 alacağınıza Asus MSI gibi markalardan 1660Ti alın kafanız daha rahat olur (zaten 3-4 ay sonra Monster'ın performansı o kadar düşüyor ki 1660Ti daha iyi performans vermeye başlıyor).
Çok garip... Valla o zaman bir şey diyemeyeceğim.

Zaten Monster'ı aradığımda ve destek talebi oluşturduğumda cihazımda bir sorun olabileceğini söylediler. Ama Teknik Servise gidip cihazı teslim edemediğim için onlara götüremiyorum cihazı. Eğer yakın zamanda yeniden elden teslim almaya başlarlarsa gideceğim.

Zaten Monster'ı aradığımda ve destek talebi oluşturduğumda cihazımda bir sorun olabileceğini söylediler. Ama Teknik Servise gidip cihazı teslim edemediğim için onlara götüremiyorum cihazı. Eğer yakın zamanda yeniden elden teslim almaya başlarlarsa gideceğim.

Belki bu video işinize yarayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı