Monster Tulpar t20.2 alınır mı?

Bütçe
max 12.000TL
Merhabalar öncelikle şu sıralar Online eğitim vb. şeyler olduğu için, ileride üniversitede ya da gittiğim yerlerde kullanmak ve ayrıca oyun da oynamak için bir laptop almak istiyorum. Yaklaşık 1 aydır araştırıyorum ve fiyatıyla en çok özellik sunan laptop olarak Monster Tulpar t20.2 modelini buldum. Monster'ın çok fazla şikayeti var özellikle 10 laptoptan 6 sının bozuk geldiği gibi şeyler duymuştum, bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim. Başka bir markaya mı yönelmeliyim yoksa Monster alınır mı?

Ben de monster düşünüyordum fakat her mağazasına gittiğimde stoklarının bittiğini öğrenip geri geliyordum. Ayrıca kasaları plastik sanırım bu yüzden dün predator helios 300 sipariş ettim bekliyorum.

Monster’ın artılarından birisi satış sonrası hizmeti. Ölü piksel durumunda anında değişim sağlıyor. Keza ömür boyu bakım hizmetide var ücretsiz olarak. Ben açıkçası satış sonrası hizmete çok önem veren biriyim. Mesela bir ASUS notebook alın, sonra herhangi bir yeri bozulsun, ASUS “teknik servis” size çok güzel bir hizmet verir. Gezdirme hizmeti :)

Monster’ın artılarından birisi satış sonrası hizmeti. Ölü piksel durumunda anında değişim sağlıyor. Keza ömür boyu bakım hizmetide var ücretsiz olarak. Ben açıkçası satış sonrası hizmete çok önem veren biriyim. Mesela bir ASUS notebook alın, sonra herhangi bir yeri bozulsun, ASUS “teknik servis” size çok güzel bir hizmet verir. Gezdirme hizmeti :)

Zaten bu özelliklerde başka bir markaya baktığım zaman fiyat çok fazla artıyor ya RTX 2060'dan ya da RAM'den vazgeçmek zorunda kalıyorum. Stoklara gelmesini bekleyene kadar dolar 10TL olup fiyatlar artmazsa Monster almayı düşünüyorum.

Monster alırsanızda düşük kalitesi yüzünden ömür boyu teknik desteğe maruz kalırsınız zaten. ASUS'la Monster'ın kıyaslanması bile komik.

Monster alırsanızda düşük kalitesi yüzünden ömür boyu teknik desteğe maruz kalırsınız zaten. ASUS'la Monster'ın kıyaslanması bile komik.

Sütten ağzı yanan yoğurt’u üfleyerek yer. Umarım ASUS SMS infocomm servisine yolunuz düşmez.

Sütten ağzı yanan yoğurt’u üfleyerek yer. Umarım ASUS SMS infocomm servisine yolunuz düşmez.

Bunu bir de Monster kullanıcılarına sorun. Konu açanlar mevcut. 2 defa değiştiği halde ölü piksel ekran gelen var. İlk haftada hoparlörü patlayan var üstüne bir de teknik servis ücret dahilinde değişim yapıyormuş.

Monster deneyimim oldu 3-4 gün iadeye gönderdim bekliyorum. Monster'dan uzak durmanı tavsiye ederim öncelikle.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı