Monster Tulpar T5 21.1.4 inceleme

Hayırlı olsun öncelikle. SSD konusunda Monster'ın sitesinde özelleştirme yapılıyor. Orada bir tane iyi SSD vardı hatırlamıyorum adını. Keşke onu alsaydınız.

Hayırlı olsun öncelikle. SSD konusunda Monster'ın sitesinde özelleştirme yapılıyor. Orada 1 tane iyi SSD vardı hatırlamıyorum adını. Keşke onu alsaydınız.

Annem karantinadaydı. Söyledim diğerini seç diye oda seçmemiş. Olsun HDD çok çektirdi bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum Monster ı soğutuculu kullanacaksın aldıysan. Yapacak bir şey yok. Ben de monster kullanıyorum. Monster da ısınma olayı olmasa çok iyi bir laptop. Isınma olayını da soğutucuyla çözünce halloluyor herşey.

Biliyorum hocam, yakın zamanda bakımını yaptıracağım ve soğutucu alacağım, sizde var mı soğutucu?

Annem karantinadaydı. Söyledim diğerini seç diye oda seçmemiş. Olsun HDD çok çektirdi bana.
Geçmiş olsun hocam. Laptopun sıcaklık değeri fena değil bu arada. V21 serisinin kasaları Abra serisi gibi çok dandik değil. Elbette bir Legion değil ama kötü de değil.

VSYNC FPS testleri de 300 IQ maşallah.

Öncelikle hayırlı olsun hocam. SSD okuma ve yazma hızları nedir acaba? Bende 1950/950 MB okuma/yazma hızlarına sahip SSD ile 9 saniyede açılıyor. Bana biraz yavaş geldi açıkçası(Benim 9 saniyede bana yavaş geliyor gerçi). Sıcaklıklar biraz fazla geldi, CPU stres testi falan yapar mısınız(o esnada CPU hangi frekansa kadar çıkıyor), maks kaç derece görecek merak ettim. 2060 ın da maşallahı var, iyi ısınmış. Valorantta falan V–Sync kapalı iken kaç fps alıyorsunuz, denediniz mi ?

Hocam stres testi falan yapmadım, Valorant FPS değerlerini söyledim eğer bir daha oynarsam size söylerim.
Hocam. SSD okuma ve yazma hızları nedir acaba?

Hocam hangi program ile testini yapıyorduk?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…