Monster Tulpar T5 21.7 Nasıldır?

Öncellikle gerçekten güzel bir notebook'dur. Nasıldır demişsin cevap olarak pahalıdır diyebilirim. ama türkiye işte , dolar ,euro'nun bu yükselişi rtx'li bir notebook'u veya pc'yi hayal dünyamıza sokuyorlar.
Monster'a gelirsek , monster biraz sorunlu bir marka. Sıkıntı olması biraz şans meselesi ancak forumlarda klavye tuşlarda zamanla bozulma,basmama, fazla ısınma , ekran pikselliğin zaman içinde sıkıntı olması gibi şikayetler mevcut. En çok şikayet ise klavye tuşların problem olmasıymış..Teknik destek ekipleri biraz acemi olup , ilgi anlamında sıkıntıymış ama tabi bu sıkıntılar şans meselesi , alırsın 5 yıl bile kullanırsın , alırsın 1 yıl kullanamadan sıkıntı baş gösterir, tavsiyem o kadar para veriyorsan iyice araştırman
Monster kullanan bir arkadaşım var 3 senedir bir sıkıntı yaşamadı aksine çok memnun. Teknoloji şans işi evet ama bu fiyata msı vb bulurum onunu özelliği hafif ve en ucuz 3070 li laptop olmasıydı.

Monster kullanan bir arkadaşım var 3 senedir bir sıkıntı yaşamadı aksine çok memnun. Teknoloji şans işi evet ama bu fiyata msı vb bulurum onunu özelliği hafif ve en ucuz 3070 li laptop olmasıydı.
Fiyatlardan dolayı monster almak mantıklıydı geçen haftaya kadar bugün fiyatları yükselmiş 4 5k fiyat artışı var hemen hemen

Ben Monster'i çözemedim kimisi iyi diyor kimisi kötü deneyimlemediğim için bilmiyorumda.
Kişiden kişiye değişiyor biraz da şan işi %70 kötü diyor %30 iyi şöyle bir durum var kötü çıkan illaki yorumunu yapıp çözüm bulmak için yazıyor iyi çıkanların çoğu da geri dönüş yapmıyor sıkıntısı olmadığı için o yüzden şans meselesi fiyst performans ısı ve ses var hemen hemen hepsinde sorun olmucaksa alınır

Kişiden kişiye değişiyor biraz da şan işi %70 kötü diyor %30 iyi şöyle bir durum var kötü çıkan illaki yorumunu yapıp çözüm bulmak için yazıyor iyi çıkanların çoğu da geri dönüş yapmıyor sıkıntısı olmadığı için o yüzden şans meselesi fiyst performans ısı ve ses var hemen hemen hepsinde sorun olmucaksa alınır.

Anladım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı