Monster Tulpar T5 v1.1 laptop hoparlörden sürekli pat pat sesi geliyor

AliArslan07

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Foruma yeni katıldım. Tam anlamıyla kuralları bilmiyorum bir hatam olursa uyarmanızı rica ediyorum. Monster Tulpar T5 V1 laptopun hoparlöründen aşağıdaki videodaki gibi ses geliyor. Bunu yalnızca sol hoparlörde yapıyor. Bilgisayarı açtığımın yüzde 90nında bu sorunla karşılaşıyorum. Bu ses olduğu zamanlar hoparlörden kesikli ses geliyor. Ayrıca hoparlör sesini kıssam bile bu ses devam ediyor. Kulaklık takınca da ses kesikli olarak geliyor. Sanki mıknatıs sürekli fanla etkileşim halinde pervanesi döndükçe ses yapıyor gibi. Ses yokken hoparlör çalışması çok iyi. 2 kere temiz format ve hem Windows'un kendi bulduklarını hem de Monster sitesindeki sürücüleri yükledim sorun devam etti. Bununla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de vardı. Realtek ses sürücüsünü, aygıt yöneticisinden kaldırın yeniden başlatın düzeleceğini düşünüyorum.
Realtek sürücüsü önereceğiniz versiyon var mi? 2 3 farklı sürücü yükledim olmadı maalesef.
Garantisi devam ediyorsa garantiye verin derim. Yazılımsal olarak halledilemeyecek gibi duruyor.
Garantisi yok maalesef. Hoparlörden kaynaklı olabilir onu değiştirip deneyeceğim. Ses kartı ile ilgiliyse her seferinde sesin çalışması normal mi?
Ses kartında ya da hopörlere dikkat edin.

Son düzenleme:
Realtek 6.0.1.8622 bunu kullanıyorum. Bende sizin gibi çok kez kaldırdım yükledim en sonunda düzeldi. Tamamen yazılımı silin bilgisayarı yeniden başlatın olmazsa farklı sürücüler deneyin. Benim başıma geldiği için büyük ihtimalle sürücüyle alakalı diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı