Monster Tulpar T5 V1.4 Alınmalı Mı?

Monster iyi bir marka mı?

• Evet

• Hayır

• Çok iyi olmasa da işini görür güzeldir, iyidir. :D

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Hakan Turan

Hectopat
Yer
İstanbul/Ümraniye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese merhaba. Çoğu sistem önerisinde "Gaming Notebook" öneren birisi olarak artık kendimede bir tane almak istiyorum. Çekilişten kazanmış olduğum Apple Macbook' umu artık kullanmamaya karar veredim. Hazır dolar artmış ve Macbook prim yapmışken satmaya karar verdim. Ve bu para ile kendime güzel bir notebook almak istiyorum. Ne kadar MSİ, ASUS gibi markalar almak istesemde bu markaların fiyatının yarısı KDV ve ÖTV' den başka bir şey değil. Üstelik MSİ GX70 3CC Destroyer gibi dengesiz bir sisteme 4500 tl gibi bir fiyat vermek istemiyorum. Bu nedenle Monster' ın şu modelini almaya karar verdim;
MONSTER® TULPAR T5 V1.4 15.6"
Sadede gelirsek tek sorum bu firma güvenilir midir? Çoğu arkadaşım öneriyor. Ve kötü yoruma çok az rastladım. Bu modeli tıpkı MSİ modellerine benziyor. Hatta aynısı. Bu nedenle almak istiyorum. Ayrıca içindeki 6 GB GTX 970M beni oldukça tatmin ediyor. Bu fiyata başka böyle bir notebook bulamadım. Sadece alternatif önerilerinizi ve artı eksilerini söylemenizi istiyorum. Şimdiden teşekkürler. Bu arada yazım hatam varsa kusura bakmayın başka bir PC' den mesaj atıyorum klavye kalas gibi.
NOT: Sakın git o fiyata PC topla, o siteme o kadar ödeme gibi şeyler söylemeyin. Ayrıca MSİ GX70' i övecek AMD bağımlılarıda konuya bakmasın bile.

Windows oyun için Mac ise ne işe yaradığını çözemediğim bir sebep için.
Windows gündelik işler için. Mac OS X ise daha üst seviye bir deneyim ile işlerinizi daha rahat düzenleyebilmeniz için. Masaüstü PC' mi 1800 tl ye falan sattım, normal bir windows laptop aldım. Mac' e windows kurmayı tavsiye etmiyorum. Bu nedenle başka laptop aldım zaten. Oyun ihtiyacımı konsol fazlasıyla karşılıyor. Buradaki tek sorun OS X işletimini elektronik marketlerden başka bir yerde görmeyip kötüleyenler. :D

Mac'i günlük performans gerektirmeyen işler için kullanırsınız; hafifliği, batarya süresi, şıklığı için alınır genelde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı