Monster Tulpar T5 v17.1 alınır mı?

Merak edip ''sikayetvar.com'' sitesinden önerilen markaları inceledim. Belki yüzdeler satış sayıları farklı olduğu için doğru bilgiyi vermiyor olabilir ama bir fikir vermesi açısından incelenebilir. Özellikle şikayetlerin içeriği incelenirse sonuç olumlu olacaktır.

Merak edip ''sikayetvar.com'' sitesinden önerilen markaları inceledim. Belki yüzdeler satış sayıları farklı olduğu için doğru bilgiyi vermiyor olabilir ama bir fikir vermesi açısından incelenebilir. Özellikle şikayetlerin içeriği incelenirse sonuç olumlu olacaktır.
Birde şikayetlerin altındaki Monster'ın iletişim desteğini ve o şikayetler sonrasındaki teşekkür notlarını incelersen belki güzel olur.

Yeni kasaların birçoğu çok sağlam Monster'da. Eski nesillerde kronik sorunlar fazlaca baş gösteriyordu ancak şu an ki seriler çok daha iyi. Modeli öneririm. Sadece 8GB RAM olması kötü benim için. Onu da ileride takviye ile halledebilirsiniz tabii ki.

Monster markasının neredeyse her versiyonunu kullandım. İlk kullandığım model Abra A5 v1.1 modeliydi. Lakin tek sevdiğim kasa modeli Tulpar T7 V2 serisiydi. Bu seri laptop ile hiç sorun yaşamamıştım. Keşke bu kasaya devam etselerdi. Şimdiki kasalarında ne ses var, ne kalite var. Film izlerken ve oyun oynarken çok tizli ve az ses veriyor. Yazılım olarak çok geride kalıyorlar. BIOS ve Firmware Uptade verdiklerini hiç görmedim. Normal sürücü yazılımları ilk çıktığı günden bu yana hiç güncellemezler. Boşta, saçma sapan fan devri artması sorunu oluyordu. Eskiden fiyatına göre cidden tercih ediliyordu. Fakat şimdi popüler markalardan fiyat olarak eskisi gibi pek farkları kalmadı. Ben de eskiden Monster kullanınca, neden daha fazla para verip marka ismi için laptop alayım diyordum fakat öyle değilmiş. Msi laptop kullanıyorum, çok memnunum. Klavye, ekran, ses, kasa ve tasarım olarak. Cidden daha iyi olduğu kullanınca anlıyor insan. Ama dediğim unsurlar pek önem taşımıyorsa, bütçe ciddi anlamda problemli ise Monster derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı