Monster Tulpar T5 V19.1 alınır mı?

Erlik_Öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar okul ve oyun oynamak için bir notebook almak istiyordum ve bunu uygun gördüm (hayır masaüstü toplamıyacağım. ). Kullananlar varsa malzeme kalitesi nasıl ve beni kaç yıl götürür? Ayrıca Monster'ın teknik desteği nasıl bilen varsa yeşillendirebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Bence 500 daha koy bunu al. Farkı 144 Hz. Madem 1660ti li bir laptop alacaksın 60 HZ'ye mahkum etme. Tabi önce araştırmayı unutma. Ben fiyat farkı çok olmasın diye bunu önerdim. Modeli bilmiyorum.

Bence 500 daha koy bunu al. Farkı 144 Hz. Madem 1660ti li bir laptop alacaksın 60 HZ'ye mahkum etme. Tabi önce araştırmayı unutma. Ben fiyat farkı çok olmasın diye bunu önerdim. Modeli bilmiyorum.

Öncelikle teşekkürler önerin için ama 144Hz bir monitörün gerekli olduğunu düşünmüyorum benim için çok önemli değil ,FPS türü oyunlar oynamıyacagım.

400 lira daha ekleyebilirsen kesinlikle 17.3 ekran al. 15” kucuk gelir. Ayni zamanda 144 hz. Kesinlikle eklemeye calis bunu al

Peki hiç kullanmışlığınız oldu mu yada teknik servis kalitesi hakkında bir bilginiz var mı?

Ben T7 19.1 kullaniyorum. Forumda da cok konusu var biraz bakinirsaniz gorursunuz. Fiyat performans olarak baska alternatifi yok bu fiyatlara bu donanimda. Tamamen sorunsuz diyemem ama cok takintili biri degilseniz olan sorunlar kucuk sorunlar zaten.

Ben T7 19.1 kullaniyorum. Forumda da cok konusu var biraz bakinirsaniz gorursunuz. Fiyat performans olarak baska alternatifi yok bu fiyatlara bu donanimda. Tamamen sorunsuz diyemem ama cok takintili biri degilseniz olan sorunlar kucuk sorunlar zaten.
Peki küçük sorunlar derken neden bahsediyorsunuz eğer bahsettiğiniz sorunlar ısınma gibiyse çok önemli değil lakin sizin yaşadığınız problemler nelerdi acaba?

Peki küçük sorunlar derken neden bahsediyorsunuz eğer bahsettiğiniz sorunlar ısınma gibiyse çok önemli değil lakin sizin yaşadığınız problemler nelerdi acaba?

İsinma problemi yok acikcasi. Sogutucuyla kullaniyorum oyunlarda 65-75 derece arasi degisiyo bence gayet ideal. Sogutucu olmazsa da 80 falan olur herhalde. Benim bahsettigim problemler mesela ekranda isik sizmasi var karanlik ortamda falan belli oluyor ama cok buyuk degil. Hoparlorde bazen cit sesi geliyo ve klavye altinda anakarttan mi islemciden midir nedir surekli diiiiiiiit ince bir ses geliyo ve cit cit cit sesleri olabiliyor. Bunlar haricinde basarili bir bilgisayar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı