Monster Tulpar T5 v19.1 alınır mı?

@Silinen üye Eğer 8500 liralık Monster'ı düşünmüyorsanız, Asus'u almanızı öneririm. 8500 liraya çıkabilirseniz Monster daha mantıklı olacaktır. Asus, MSI, Monster. Hepsi kaliteli markalar.
T5 v19.1'e 500 tl ekleyince asus'u alabiliyorum. 500 ekleyip i7 yerine i5 alıp ekranı 120 hz yapmak mantıklı olur mu emin olamadım. 8000 tl max verebileceğim ücret. Aklımda t5 v19.1i alıp hdd eklemek var. Eğer asus'u alırsam hdd eklemem zor olur.

@Silinen üye HDD sonra da eklenebilir, ilk aşamada alabileceğinin en iyisini almak daha mantıklı. ASUS sizin için en iyi tercih olacaktır. i5 9300H ile GTX 1660ti son derece uyumlu görülüyor araştırdığım kadarıyla. 2020 yılında 60Hz. destekli bir laptop almamak istemeniz son derece mantıklı. i5 candır, ayrıca Asus'un kasası muhteşem duruyor. :)

@Silinen üye HDD sonra da eklenebilir, ilk aşamada alabileceğinin en iyisini almak daha mantıklı. ASUS sizin için en iyi tercih olacaktır. i5 9300H ile GTX 1660ti son derece uyumlu görülüyor araştırdığım kadarıyla. 2020 yılında 60Hz. destekli bir laptop almamak istemeniz son derece mantıklı. i5 candır, ayrıca Asus'un kasası muhteşem duruyor. :)
İndirimle yakalarsam eğer tadından yenmez o zaman. Ancak asus'un teknik servisi ne kadar ilgili hiçbir bilgim yok. Monster'a ulaşmak istediğimde hemen geri dönüş sağlıyorlar, mesajlara her zaman kısa süre içinde dönüyorlar. Asus'ta bu ilgiyi hissedemedim. Bir derde düştüğümde asus sırt çevirir mi yoksa?

@Silinen üye Monster'dan daha iyi servis hizmeti vereni görmedim. Ancak ASUS ciddi bir sorun oluştuğu zaman gerekli desteği verecektir. ASUS daha kurumsal bir firma olduğu için servis kalitesini çalışanları belirliyor. Monster, sadece oyun kısmıyla ilgileniyor. Düşük model üretmiyor, dolayısıyla tek iş yapıp en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Bir sıkıntı yaşamazsınız içiniz rahat olsun.

@Silinen üye Monster'dan daha iyi servis hizmeti vereni görmedim. Ancak ASUS ciddi bir sorun oluştuğu zaman gerekli desteği verecektir. ASUS daha kurumsal bir firma olduğu için servis kalitesini çalışanları belirliyor. Monster, sadece oyun kısmıyla ilgileniyor. Düşük model üretmiyor, dolayısıyla tek iş yapıp en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Bir sıkıntı yaşamazsınız içiniz rahat olsun.
Tamamdır. İlginiz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı