Monster Tulpar T5 v19.1 darbe aldıktan sonra kasıyor

isomoka

Femtopat
Daha fazla  
Monster Tulpar T5 v19.1 laptopum var. Online oyuna sinirle bir an şu ekran kartı ve işlemci isminin yazdığı kısma yani touch padin sağ tarafına vurdum FIFA'daydım ve vurur vurmaz oyuncular inanılmaz kastı. Alt+F4 çekip çıktım. Daha sonra normalde kasmayan oyunlara girdiğimde kasmaya başladı. SSD kaynaklı olabilir mi diye oyunları bir SSD'den diğerine aktardım sorun devam etti. İçini açıp baktım görünürde fiziksel bir sorun yok. FPS ve kullanım değerlerine baktığımda anormal bir durum görünmüyor. Neden böyle oluyor ve çözümü ne olabilir? HDD kullanmıyorum iki tane SSD var bu arada.

Ekran kartı 80-85
İşlemci de 85-90 civarında.
Model olarak zaten aman aman bir soğutmaya sahip değil normalde de bu değerleri görüyorum aşağı yukarı. Fanları normal çalışıyor yeni temizledim.
Aşırı şiddetli vurmadım ama anlayamıyorum yani baktığımda SSD'lerin olduğu kısımdan uzak bir yere denk geliyor darbe. Yine de çıkarıp taktım ama.

Ne kadara mal olur şu an ortalama tahmini.

Vallahi bilmiyorum 2020 de 500 TL'ye halletmiştim.

Burada cihaz açılıyor sadece FPS sorunu var anakart kırılması vs söz konusu değil.

Yok aynısı bana da oldu cihaz açılıyordu oyun hep drop yiyordu sonrasında mavi ekran anakart hasar gördü.

Oyun oynarken sinirlenmeyin diyemeyeceğim ben de sinirleniyorum ama gidin yastığa yatağa vurun masaya vurun ya. O kadar emek verip aldığınız bilgisayarları anlık sinirler yüzünden hiç etmeyin.

1 telefon 2 tablet 1 bilgisayar 3 kulaklık 1 klavye kırdıktan sonra akıllanıyor insan.

Yeni konular

Geri
Yukarı