Monster Tulpar T5 v19.2 takılmalar

onrkc

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayar masaüstündeyken bile drop yiyor, fanlar Turbo moddayken RPM'si kısa bir saniyeliğine düşüp tekrar normal haline dönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar masaüstündeyken bile drop yiyor, fanlar Turbo moddayken RPM'si kısa bir saniyeliğine düşüp tekrar normal haline dönüyor.

Sorunu kağıda yazıp. Kutusuyla monster notebook servisine gönderin. Sorunu çözüp yollarlar. Garantiden yapılır. Cihaz içini açıp kurcalamadıysanız. Yazılım kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Yine de denemek isterseniz cihazın son driverını değil monster notebook sitesindeki driverlarını kurarak deneyin. Olmadı garantiye gönderin.

Sorunu kağıda yazıp. Kutusuyla Monster notebook servisine gönderin. Sorunu çözüp yollarlar. Garantiden yapılır. Cihaz içini açıp kurcalamadıysanız. Yazılım kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Yine de denemek isterseniz cihazın son driverını değil Monster notebook sitesindeki driverlarını kurarak deneyin. Olmadı garantiye gönderin.

Bilgisayarı 20 gün önce bakıma götürmüştüm o zamanlar böyle bir sıkıntı yoktu format attım ondan sonra olmaya başladı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı