Monster Tulpar T5 v20.1 sarjı hızlı bitiyor ve ısınıyor

Hellomo

Femtopat
Daha fazla  
Monster Tulpar T5 v20.1 model bir bilgisayarım var ve şarjı 30 dk da bitiyor. Ayrıca CS:GO'da işlemci sıcaklığım 95 derecelere, çıkıyor normal midir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyrum koskocaman asus'un f/p canavarı diye tanıtmışlardı. Buyurun sonuç.

Ürettiği bilgisayarlar daha uzun süre kullanılabiliyor bu yüzden kasa büyüdü ayrıca ısınma problemide kalmadı artık hatta çok büyük oranda diğer bilgisayarları geçiyor kullandıkları malzemede kaliteli.

Kullandıkları malzeme kalitesi aynı. Eğer farklı olsaydı fiyat artardı. Ayrıca hâlâ clevoyla çalışıyorlar bu yüzden malzeme kalitesi hâlâ aynı ve kalitesiz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyrum koskocaman ASUS'un F/P canavarı diye tanıtmışlardı. Buyurun sonuç.

Ben şahsen burada bilgisayar arayanlara ASUS önereceğim zaman sadece ROG serisi öneririm. TUF serisinin Monster'den bir farkı yok dış kasa olarak. Ayrıca bu model çok ısınıyor.

Monster Tulpar T5 v20.1 model bir bilgisayarım var ve şarjı 30 dk da bitiyor. Ayrıca CS:GO'da işlemci sıcaklığım 95 derecelere, çıkıyor normal midir?

Temizliğini yap. Normal değil Turbo'da çalıştırmamaya çalış. Bende de var ısınyor ama bu kadar çok değil.
Ben şahsen burada bilgisayar arayanlara ASUS önereceğim zaman sadece ROG serisi öneririm. TUF serisinin Monster'den bir farkı yok dış kasa olarak. Ayrıca bu model çok ısınıyor.

ROG kalitesi şaşmaz ama şöyle bir durum var. Ekonomik durumlarımız belli, benim laptopum söylemesi ayıptır 18K, aynı özelliklerde Monster 12K. Arada 6K fiyat farkı çok fazla, açıkçası bende olsam Monster alırım gerekiyorsa buz dolabında oynarım. Ki kuzenime Monster'ını aldırttım

Geri
Yukarı