Monster Tulpar T5 V20.3.1 laptop alınır mı?

Bütçe
20000
Seninle yeterince uzadi sanirim, hani seni egsek buksek, allasak pullasak, altin semer vursak da su dunyada bana bir gram faydan dokunmaz.
Bu kaniya gercek hayatta tanismadan ulasmak cidden sacma...
Konusmayin kanitlarla gelin bundan sonra.
Tabii ki, testleri en yakin zamanda( 1 hafta sonra 1 hafta evde yokum. Neden laptopu goturmuyor o ozel de)...
Neyse iste testleri yaptigim da sozum olsun sonuclari atarim.

Yemiyor cunku. bunu anlamak cok mu zor sence? Seninle kaybedecek bir saniyem kalmadi yiyorsa, buyur konularima gel laf at falan bakalim el mi yaman bey mi. Asil sana 55 desibel gurultu cikarmadan tam performans veremeyen makinenle iyi eglenceler.
Neye yemiyor ulan? Seni CinebenchR23 testinde geçtim işte. Bunu kabullenmek biraz zaman alıyor galiba. Gelmiş burda laptop yarıştırıyor. Neymiş o bozuk ramlere rağmen benim cihazı geçermiş falan mıy mıy mıy. Boş iş bunlar.

Son düzenleme:
Neye yemiyor ulan? Seni CinebenchR23 testinde geçtim işte. Bunu kabullenmek biraz zaman alıyor galiba. Gelmiş burda laptop yarıştırıyor. Neymiş o bozuk ramlere rağmen benim cihazı geçermiş falan mıy mıy mıy. Boş iş bunlar. 25.1>Lenovo Legion 5
Hocam sakin olun, 3DMark testi yapin bitsin iş, guzel kanit olur.
Neye yemiyor ulan? Seni CinebenchR23 testinde geçtim işte. Bunu kabullenmek biraz zaman alıyor galiba. Gelmiş burda laptop yarıştırıyor. Neymiş o bozuk ramlere rağmen benim cihazı geçermiş falan mıy mıy mıy. Boş iş bunlar. 25.1>Lenovo Legion 5
Hocam sakin olun, 3DMark testi yapin bitsin iş, guzel kanit olur.

Bu kaniya gercek hayatta tanismadan ulasmak cidden saçma...

Tabii ki, testleri en yakin zamanda( 1 hafta sonra 1 hafta evde yokum. Neden laptopu goturmuyor o ozel de)...
Neyse iste testleri yaptığım da sozum olsun sonuclari atarim.

Hocam nasilsinn bir sorunum var yardım edeceksin.

@499337 Haklısınız. Konuyu burda kapatalım bitsin iş.

Ayrıca Cinebench testi yaparken 10 dakika modu kapalıymış o yüzden yüksek çıktı skor galiba. Neyse iyi akşamlar herkese.

İki tane bambaşka işlemciyi karşılaştırmak saçmalık zaten.
1647869294102.png

@gen2

Son düzenleme:

Geri
Yukarı