İnceleme Monster Tulpar T5 v20.3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Not= Fortnite değerleri, GPU sıcaklık 77 ile 83 arasında.
GPU kullanımı %80 ile %95 arası.
GPU 98 ile 115 W arası çekiyor.

MCC yüklüyken tüm değerler biraz daha fazlaydı.

Not= Fortnite değerleri, GPU sıcaklık 77 ile 83 arasında.
GPU kullanımı %80 ile %95 arası.
GPU 98 ile 115 W arası çekiyor.

MCC yüklüyken tüm değerler biraz daha fazlaydı.
Sanırsam MCC silindiği için Dynamic boost'ta kapanıyor o yüzden GPU 120W'lara çıkmıyor.

MCC olmadığı için +15W ı kullanamıyorsun GPU da fark bundan kaynaklı olabilir.
Bios update veya MCC ye bir göz atmalılar hocam büyük ihtimal bir süre sonra GPU kullanımı %0'a düştüğü için hem FPS 2-3 lere düşüyor hem de DRR sesi veriyor cihaz. Intel sürücüsü aktif oluyor bir kaç salisede devre dışı kalıp 3060 devreye giriyor bana göre.

Drr sesi o yüzden değil sebebini BSOD alınca anladım.

BSOD yemesen bile sebebi MCC'nin çağrı oluşturması olabilir.
Büyük ihtimal zaten olayı MCC yapıyor hocam küçük bir bios update veya MCC güncelemesi bu sorunu çözer gibi geliyor.

Monster'dan mail geldi. Fakat benim sorduğum şeylerle alakasız bir mail geldi. Bios sürümümüz güncelmiş. Sadece bunu söyleyebilirim DRR sesi içinde ısı değerleri yükseldikçe fanlar ses yapabilirmiş felan diyorlar. Sanırsam bakıma gönderdiğim zaman bu durumu belirteceğim. @499337

@revivality Hocam sizin gönderdiğiniz CC'yi kullanıyorum ve yaklaşık 3-4 saat oyun oynadım. Şu ana kadar cihaz hiç donmadı ve hiç DRR sesi bile çıkarmadı. Fakat bu CC'de Dynamic Boost'u nasıl açabilirim?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…