Monster Tulpar T5 v20.3'e hangi Windows sürümü kurulmalı?

Şimdi internetten Tools'la indireceğin Windows sürümü 20H1 olacak sürekli tüm güncellemelerini yaptırıp Windows'u yıpratcaktır kendim yaşadım bu sorunu size atacağım linkten inen dosyayı Rufus'a yazdırın yükleyin Windows 10 Pro 21H2 olarak son sürüm Windows 10 yüklenmiş olacak böylece tüm güncellemeler hazır şekilde gelmiş olacaktır 2 3 Update gelir en fazla.

Attığım link Microsoft'un kendi sitesinden aldım hiç kuşkunuz olmasın bu linke herkes erişemiyor rechnopatta paylaşılıyor ama dikkatinizi çektiğini sanmıyorum aldığınız cihaza bu ISO'yu kurun Monster'in tüm sürücülerini internet üzerinden veya yanında verilen flashla yükleyin updateleride yapın cihazı birkaç teste sokun cihazda sorunlu parça var mı diye.
Uygulayacagim cok teşekkür ederim

Ben de yeni aldım ve kullandım. 10 Proydu, ses takılmasıyla birlikte donma oluyordu. 11'e güncelledim, azaldı. Şimdi temiz 11 kurulumu yaptım.
Tasarım, yazılım desteği falan güzel. O donma olayı da geçti. 11 Pro'yu tavsiye ederim. Keyi de OEM satan bir siteden alabilirsin. Hayırlı olsun.
Ben de yeni aldım ve kullandım 10 proydu ses takılmasıyla birlikte donma oluyordu, 11'e güncelledim azaldı şimdi temiz 11 kurulumu yaptım tasarım, yazılım desteği falan güzel o donma olayı da geçti 11 Pro'yu tavsiye ederim, key i de OEM satan bir siteden alabilirsin hayırlı olsun

Ben de yeni aldım ve kullandım. 10 Proydu, ses takılmasıyla birlikte donma oluyordu. 11'e güncelledim, azaldı. Şimdi temiz 11 kurulumu yaptım.
Tasarım, yazılım desteği falan güzel. O donma olayı da geçti. 11 Pro'yu tavsiye ederim. Keyi de OEM satan bir siteden alabilirsin. Hayırlı olsun.
Ben de yeni aldım ve kullandım 10 proydu ses takılmasıyla birlikte donma oluyordu, 11'e güncelledim azaldı şimdi temiz 11 kurulumu yaptım tasarım, yazılım desteği falan güzel o donma olayı da geçti 11 Pro'yu tavsiye ederim, key i de OEM satan bir siteden alabilirsin hayırlı olsun
10 pro oem aldim kurdum artık teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı