Monster Tulpar T5 v23.1.2 alınır mı?

Teşekkür ederim bilgiler için ısınma sorunu Monster hepsinde var yanında soğutucu gerekli. Sizin kullandığınız cihaz ne acaba?

Bu stand ile kullanıyorum laptopta şöyle bir durum var işlemci sıcaklığı 85'i geçmedikçe fanlar hızlı bir şekilde dönmüyor aslında manuel kontrol olsa çok daha iyi olabilirdi ama bu modelde yok. Mesela performans modunda GPU modu optimized modunda kullanıyorum ekran kartını kapatıyor ve işlemci sıcaklığı 60 derece fan dönmüyor bu durum benim için çok güzel günlük kullanımda hiçbir şekilde fan duymuyorum. Oynadığım en ağır oyun FPS olarak Apex Legends 110-144 arası bir FPS alıyorum buradan pay biçebilirsin. Genel olarak memnunum ben ama şunu belirteyim ben 9500 TL'ye aldım bu cihazı şu an alternatif olarak daha iyisi var mıdır bilmiyorum, bana gayet yeten bir bilgisayar. Kötü özellik olarak söyleyebileceklerim MUX yok ve manuel fan kontrolü yok. Merak ettiğin spesifik bir şey varsa sor kardeşim.

Yeni kasa asus tuf la benzer fiyatteyken kötü bir tercih olacağını düşünüyorum.
Asus yeni kasa linklerini atar mısınız

Bu stand ile kullanıyorum laptopta şöyle bir durum var işlemci sıcaklığı 85'i geçmedikçe fanlar hızlı bir şekilde dönmüyor aslında manuel kontrol olsa çok daha iyi olabilirdi ama bu modelde yok. Mesela performans modunda GPU modu optimized modunda kullanıyorum ekran kartını kapatıyor ve işlemci sıcaklığı 60 derece fan dönmüyor bu durum benim için çok güzel günlük kullanımda hiçbir şekilde fan duymuyorum. Oynadığım en ağır oyun FPS olarak Apex Legends 110-144 arası bir FPS alıyorum buradan pay biçebilirsin. Genel olarak memnunum ben ama şunu belirteyim ben 9500 TL'ye aldım bu cihazı şu an alternatif olarak daha iyisi var mıdır bilmiyorum, bana gayet yeten bir bilgisayar. Kötü özellik olarak söyleyebileceklerim MUX yok ve manuel fan kontrolü yok. Merak ettiğin spesifik bir şey varsa sor kardeşim.
Çok teşekkür ederim. Siz hangi bilgisayarı kullanıyorsunuz? Sizce bu monster i alırsam bu fiyata değecek mi? Asus, msi tavsiye ettiğiniz pcleri atar mısınız

Son düzenleme:
ASUS yeni kasa linklerini atar mısınız? Çok teşekkür ederim. Siz hangi bilgisayarı kullanıyorsunuz? Sizce bu Monster'i alırsam bu fiyata değecek mi? ASUS, MSI tavsiye ettiğiniz pcleri atar mısınız?

Hocam bu laptopu bir araştırın size yeter mi yetmez mi? Ekran kartı W değeri kaç falan, şu sıralar çok zamanım yok kusura bakmayın. Bildiğim kadarıyla bu kasaların (kasada X şeklinde işaret olanların) hepsinde MUX Switch var bu arada.

Alınır mı? Daha uygun daha iyi tavsiyeniz var mi?
ben ( Tulpar T7 V20.5.1 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook )bunu alacaktım zamlarda önce 30 k dı zamlardan sonra 36.5k oldu zonra bende senin sorduguna yöneldim ekran kartı zaten daha iyi ram aynı işlemciyide iyice bir araştırdım i5 olduğundan bulduğum sonuçlara bakarak bu işlemci benim söyleddiğimden daha iyi oldugu sonucuna vardım yani alınır. :)

Neden berbat açıklar misin

Teşekkür ederim bilgiler için ısınma sorunu monster hepsinde var yanında soğutucu gerekli. sizin kullandığınız cihaz ne acaba?
Yani ısınma sorununu monsterların geneli için yapmamak lazım arada iyi kasalar çıkıyor. Bkz. T7 V25, MSI GP76 ile aynı kasayı kullanıyor ama niyeyse monster bu seriyi devam ettirmedi. Bu kasayı sadece semruk serisinde kullanıyor şimdi.

Hocam bu laptopu bir araştırın size yeter mi yetmez mi? Ekran kartı W değeri kaç falan, şu sıralar çok zamanım yok kusura bakmayın. Bildiğim kadarıyla bu kasaların (kasada X şeklinde işaret olanların) hepsinde MUX Switch var bu arada.

140W ama RTX 4050 ve 4060 mobil ekran kartları 100 wattın üstüne çıkmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı