Monster Tulpar T5 v23.1.2 alınır mı?

MuhammetKa

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, biraz önce bir laptop gördüm. FPS ve sıcaklık değerleri gayet iyi görünüyor ve ayrıca kullanacağım diğer programlarda kasma yapacağını sanmıyorum. Bütçem en fazla bu civarlarda yani 40 41 bin arasi daha üstü olmaz.
Sizce bu iyi mi? Eğer değilse önerebileceğiniz alternatif bir laptop var mi?

Farklı sitelerde daha ucuza satılıyor bu model, termal macun dışında güzeldir alınabilir.
Evet mx4 birazcık sıkıntı bildiğim kadarıyla throttle yapıyor. Biraz önce 16 gb ram olan modelini gördüm 38 bin tl fiyatı vardı. İşlemcisi hx olduğu için undervolt yapılabiliyor sanırım. Yani baktım başka konulara hemen monster alınmaz fln yazmışlar ama bende clevo kasa monster vardı, düzgün şekilde iç temizlik ve termal macun değişikliği yapınca 70 dereceleri geçmiyordu. İnsanlar monster çok sattığı için çok fazla hatası olabileceğini anlamiyor. Ama eğer daha iyi bir alternatif varsa onerebilirsiniz.

Evet MX4 birazcık sıkıntı bildiğim kadarıyla throttle yapıyor. Biraz önce 16 GB RAM olan modelini gördüm 38 bin TL fiyatı vardı. İşlemcisi hx olduğu için undervolt yapılabiliyor sanırım. Yani baktım başka konulara hemen Monster alınmaz falan yazmışlar ama bende Clevo kasa Monster vardı, düzgün şekilde iç temizlik ve termal macun değişikliği yapınca 70 dereceleri geçmiyordu. İnsanlar Monster çok sattığı için çok fazla hatası olabileceğini anlamiyor. Ama eğer daha iyi bir alternatif varsa onerebilirsiniz.

Bu modeli öneririm, thermal throttle dışında başka bir limit olmaz. Evet hx olduğu için rahatça undervolt yapabilirsiniz, ama macun değişmenizi öneririm sorun çıkarabilir.

Bu modeli öneririm, thermal throttle dışında başka bir limit olmaz. Evet hx olduğu için rahatça undervolt yapabilirsiniz, ama macun değişmenizi öneririm sorun çıkarabilir.
Ya eğer alırsam geldigi gibi arkasını açmak istemiyorum. Bundan önce en az 4 5 tane alıp iade ettim bu forumda önerilen laptoplardan. Siz sanırım daha önce monster kullanmissiniz daha bilgisiniz firma hakkında. Teşekkür ederim yorumunuz için <3

şahsen monsterın pahalı modelleri alınmaz ucuz modellerini idareten alırsın pahalı değildir ama 41 k verilmez monster markasının ekranları & panelleri çok kalitesiz oluyor ve çok sorun yaşayan var bunun yerine tuf gaming ve gigabyte markalarının bu attığınla birebir modelleri var bazıları daha uygun hatta bence onlara bak

Ya eğer alırsam geldigi gibi arkasını açmak istemiyorum. Bundan önce en az 4 5 tane alıp iade ettim bu forumda önerilen laptoplardan. Siz sanırım daha önce Monster kullanmissiniz daha bilgisiniz firma hakkında. Teşekkür ederim yorumunuz için <3

1-2 Ay götürür içindeki MX4, sonrasında her türlü değişmeniz gerekecek ama. UV bile etki edemiyor, Monster kalite düşürmüş maalesef :(

Şahsen Monster'ın pahalı modelleri alınmaz ucuz modellerini idareten alırsın pahalı değildir ama 41 k verilmez Monster markasının ekranları & panelleri çok kalitesiz oluyor ve çok sorun yaşayan var bunun yerine TUF Gaming ve Gigabyte markalarının bu attığınla birebir modelleri var bazıları daha uygun hatta bence onlara bak

Performans istiyorsa konu sahibi Monster firmasına bakacak, cihazlarında limit yok çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı