İnceleme Monster Tulpar T5 v23.1.2

Ayni testleri bir ay sonra tekrar yapip aldigin degerleri ekleyebilir misin?

Maalesef macun değiştirmezsen işlemci ve ekran kartı her zaman 90+ üzeri oluyor ve fanlar her zaman maksimum devirde dönüyor.
Peki arka kasayı açınca garanti kapsamından çıkıyor mu?

Servis değişim yapıyor, macun alıp cihazla servise gönderirsen kasayı açmana gerek kalmaz.
Peki ürünü sipariş verdikten sonra bana ulaşmadan önce değişim yapma şansları var mı? Termal macun parasını ekstra gönderebilirsem gönderirim.

Peki ürünü sipariş verdikten sonra bana ulaşmadan önce değişim yapma şansları var mı? Termal macun parasını ekstra gönderebilirsem gönderirim.
Arayıp sor istersen, bir bilgim yok o konu hakkkında.

Termal macunu windows'u kurmadan önce mi değiştiriniz ?

İşin teknik servis tarafında çalışanlara sorun bir de aynı soruyu yüzlerce Monster cihaz söktüm hepsi de aynı halt ekranı kasaya bantlamak ne Allah aşkına gidip bu ürünleri ASUS'un TUF ve ROG serileri ile aynı fiyata koyuyorlar ha fiyatı çok daha düşük olsa tama da gerçekten bu konuda kötü bir marka Monster. Kullandıkları entegreler fason üretim ve servis ağları çok kötü serviste yapılamaz denilen cihazı onardım sorun da basit bir sorundu cihaza sıvı temas ediyor ve bazı çiperin altına gidiyor ufak bir işlem sonrasında sorun çözülüyor yetkili servisleri de çok bir şey bilmiyor.

Termal macunu yenilemek için kasanın arkasını açtıktan sonra vida dışında herhangi bir şeyin soketini çıkarmak gerekiyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…