Monster Tulpar T5 v8.1 Nasıldır?

Yer
İstanbul / Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Android Developer
Merhaba arkadaşlar, ben bilgisayarın görüntüsüne önem vermeyen fakat sürekli seyahat halinde olacağımdan (malum üniversite öğrencisi olarak) bir gamebook almak istiyorum. Fakat fiyatlara baktığım zaman Monster Tulpar T5 v8.1 modelinin fiyatına piyasada 960M ve 970M'li notebookları görüyorum. Bu yüzden sizlerden öneri almak istedim. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben de sizinle aynı düşüncedeyim. Yeni bir bilgisayar alacağım ve şu an gtx 1060 olmasıyla sözünü ettiğiniz ürün diğerlerine üstün diye düşünüyorum. Tabi ben @Recep Baltaş ve @Ali Güngör bu ürünü inceleyene kadar beklicem. Çünkü gerçekten artısıyla eksiğiyle herşeyi objektif olarak sunuyorlar. Dolayısıyla aklında soru işareti kalmaz. Benim nacizane tavsiyem ürün incelemesini beklemeniz. Umarım ürünün incelemesi çok gecikmez. İyi sosyaller dilerim.

Benim bekleme gibi bir olanagim olmadigindan almam gerekiyor malûm üniversite öğrencisiyiz vir bilgisayara ihtiyacım var ve iyi bir bilgisayar için elimdeki tüm PC leri sattım.

@Recep Baltaş ve @Ali Güngör abimin tavsiyesi ne olur bu konuda

Evet onların tavsiyesi çok değerli. Aslında notebook bileşenleri çok iyi gibi ama bir kere alacan o kadar para vereceksin ve eğer sorunlu bir ürünse büyük dert. Sabırsızlıkla bekliyoruz abilerimizin değerli fikirlerini.

Arkadaşlar çok az zamanım var 5 bintl ye kadar bi butçe ayırdım kendime.
-Intel® Core™ i7-6700HQ 2.6 GHz (Turbo Boost Teknoloji ile 3.5 GHz ) 6 MB
-32 GB DDR4 ram
-NVIDIA® GeForce® GTX960M 2G GDDR5 ekran kartı olan MSI Apache Pro GE62 6QD-885XTR Notebook almayı düşünüyorum fiyatı 4.800 şuan. Bir fikir verirseniz sevinirim

Arkadaşlar çok az zamanım var 5 bintl ye kadar bi butçe ayırdım kendime.
-Intel® Core™ i7-6700HQ 2.6 GHz (Turbo Boost Teknoloji ile 3.5 GHz ) 6 MB
-32 GB DDR4 ram
-NVIDIA® GeForce® GTX960M 2G GDDR5 ekran kartı olan MSI Apache Pro GE62 6QD-885XTR Notebook almayı düşünüyorum fiyatı 4.800 şuan. Bir fikir verirseniz sevinirim
Hocam 5000 TL civarı Gtx980m'li asus GL502VY görmüştüm biyerlerde bi de ona bak derim.

Sanırım benim ekran kartı yüksek olanlara odaklanmam lazım ram e değilde.
Kardeşim 5000tl para verip gtx960m almak yerine 970m falan düşünebilirsin ram daha sonra da eklenebilir biraz bekle piyasa araştırması yapmanı tavsiye ederim ayrica technopat sistem tavsiyelerine de bakmalisin

Kardeşim 5000tl para verip gtx960m almak yerine 970m falan düşünebilirsin ram daha sonra da eklenebilir biraz bekle piyasa araştırması yapmanı tavsiye ederim ayrica technopat sistem tavsiyelerine de bakmalisin
Ne yazık ki yarın biryerden sipariş vermiş olmam gerekiyor zamanım olmadıgından :( gs70 msi planlıyorum suan 970m 4.999 fiyatı da

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı