Monster Tulpar T5 V9.1 ekran kartı güncelleme sonrası ekran gidiyor

I.Catalyildiz

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Monster Tulpar T5 V9.1 bilgisayara sahibim. Son zamanlarda başıma gelen olayı paylaşmak istiyorum. Bilgisayarımda her ne olursa olsun bütün sürücüler güncel olur, günü gününe güncellemeye dikkat ederim. Sorunum tam da bu noktada ekran kartı driverini 391.35 güncellemesi yüklediğimde ekranda kapanmalar meydana geliyor arka planda ses açıksa ses yükseliyor ve "cız" şeklinde devam ediyor, bilgisayarda çalışmaya devam ediyor. Fakat şöyle bir sorun var daha yeni güncelleme olan 397.31 sürümünü yüklediğimde de aynı sorunla karşılaşıyorum. Servisle görüştüğümde uzaktan bağlantı ile eski sürümü (381.65) yükleyin dediler, yükledim ve sorun ortadan kalktı. Şimdi ben ekran kartı sürümünü güncellediğimde verdiği bu hatayı nasıl çözebilirim, sürekli güncel kullanıyorum sistemi güncellemezsem de kafamda mutlaka takıntı kalacak orası. Bu sorunun üstesinden gelmenin bir yolu yok mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet yüklüyorum ve aynı şekilde hata alıyorum. Format attım gene çözüm yok. Yarın mecburen göndereceğim servise

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı