Monster Tulpar T7 20.2 CS:GO ve LoL tüm grafiklerde FPS aynı

Erennn423

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar,

LoL ve CS:GO'da grafikleri düşürsem bile FPS aynı kalıyor. CS:GO'da bugün 4:3 1024x768'e geçtim, tüm grafikleri düşürdüm ama ona rağmen hala en yuksekte oynuyormusum gibi FPS alıyorum. Hatta hâlâ 300'den 100'e düştüğü zamanlar oluyor. Genelde 100 FPS'de oynatıyor. LoL'de de aynı sorun. Single oyunları en yüksekte çok rahat oynuyorum. Örneğin RDR 2'de en yüksek ayarlarlarda 40 FPS civarı alıyorum.

Sistemim:
-Monster Tulpar T7 20.2
-RTX 2060.
-i7 10750H.
-16 GB RAM.
-256 GB M.2 SSD 1 TB harf disk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvidia denetim masasın'dan 3D Grafik ayarları bölümünden güç seçeneğini "Maximum performans" olarak mı kullanıyorsun ?
Birde tabii harici mi onboard ekran kartını mı kullanarak açılıyor oyunlar ?
MSI Afterburner programını yükleyip oyun içerisindeki sistem bilgilerini SS alıp paylaşma şansın var mı ?

Msi Afterburner ile oyun içi sıcaklık ve kullanımların fotoğrafını atabilir misiniz. Ve CPU-Z ile ram Single mı Dual channel mi bakabilirseniz iyi olur belki ram yüzündendir.

Sürücüler güncel mi?
Evet hepsi güncel durumda
Nvidia denetim masasın'dan 3D Grafik ayarları bölümünden güç seçeneğini "Maximum performans" olarak mı kullanıyorsun ?
MSI Afterburner programını yükleyip oyun içerisindeki sistem bilgilerini SS alıp paylaşma şansın var mı ?
Evet maksimum performans olarak kullanıyorum
Harici olarak kullanması lazım bilmiyorum bi ayar yapmadım ona
Ben çok anlamadım progarmı kullanamyı ama atıyorum 20 dakika oynadım yaklaşık
Msi Afterburner ile oyun içi sıcaklık ve kullanımların fotoğrafını atabilir misiniz. Ve CPU-Z ile ram Single mı Dual channel mi bakabilirseniz iyi olur belki ram yüzündendir.
8x2 şeklinde ramler
Monster kontol merkezinde de maks sıcaklık genelde 60 derece civarı geziyor hem cpu gem gpu

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    279 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

Geri
Yukarı