Monster Tulpar T7 20.3 laptopta Monster kontrol merkezi açılmıyor

merxtk

Hectopat
Selam. Monster Tulpar T7 20.3 laptop bilgisayarım var. Monster kontrol merkezini açmak istediğimde lisans isminde bir hata aldım. Sonrasında silip internetten güncel sürümü kurdum fakat hiçbir şekilde açılmıyor (tepki yok). Sürücüler için verdikleri flash bellekten kurduğumda da aynı sorunu yaşıyorum. (güç modları ve klavye rengini tuşlar sayesinde kullanabiliyorum). Windows sürümüm orijinal ve güncel. Bilgisayarımda da herhangi bir sıkıntı yok sadece kontrol merkezi uygulaması açılmıyor.

Selam. Monster Tulpar T7 20.3 laptop bilgisayarım var. Monster kontrol merkezini açmak istediğimde lisans isminde bir hata aldım. Sonrasında silip internetten güncel sürümü kurdum fakat hiçbir şekilde açılmıyor (tepki yok). Sürücüler için verdikleri flash bellekten kurduğumda da aynı sorunu yaşıyorum. (güç modları ve klavye rengini tuşlar sayesinde kullanabiliyorum). Windows sürümüm orijinal ve güncel. Bilgisayarımda da herhangi bir sıkıntı yok sadece kontrol merkezi uygulaması açılmıyor.
Hani şu FN Kısayollu tuşlar varya orda klavye ışığı açma kapama falan var orda bir ok simgesi var yine klavye simgesinin üstünde (aynı tuş) onu fn ile birlikte bas ve control center açılıyor bende tulpar aldım normal şekilde girilmiyor Centera kısayol ile giriyorum

Monster müşteri hizmetleriyle görüşebilirsin yardımcı olurlar.

Hani şu FN Kısayollu tuşlar varya orda klavye ışığı açma kapama falan var orda bir ok simgesi var yine klavye simgesinin üstünde (aynı tuş) onu fn ile birlikte bas ve control center açılıyor bende tulpar aldım normal şekilde girilmiyor Centera kısayol ile giriyorum
Usta anlamadım valla hangi tuşu kast ettiğini. en üstte ok işaretli bi tuş yok.

Monster müşteri hizmetleriyle görüşebilirsin yardımcı olurlar.
Yarın öyle yapacağım. Belki bilen vardır diye şimdiden yazayım dedim.

Fn ile tıkla

Dosya Ekleri

• 16912335223073479680771443202748.jpg
    16912335223073479680771443202748.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 26
Aşağıda ki yolu takip ederek

C:\Program Files\OEM\Control Center\CreateShortcut

Önce CreateShortcut yönetici olarak çalıştır. DAha sonra CreateShortcut_n yönetici olarak çalıştır. Bilgisayarını yeniden başlat sorun çözülecektir.

Sırayla yap.

Önce bunu indir fakat kurma sadece indir. Bitince;
Denetim masasından "Monster kontrol merkezi" ni kaldır.
Kalktıktan sonra Internet erişimini kes ve bilgisayarı yeniden başlat.
Başlayınca indirdiğin Control Center'i kur.
Bilgisayarı tekrar yeniden başlat ve Interneti bağla.

Artık açılıyor olması gerek.

Geri
Yukarı