Rehber Monster Tulpar T7 25.1.X BIOS güncelleme ve downgrade nasıl yapılır?

BIOS menüsüne girip Advanced kısmından Allow BIOS Downgrade seçeneğini Enabled yapmanız sorunu çözecektir.

BIOS menüsüne girip Advanced kısmından Allow BIOS Downgrade seçeneğini Enabled yapmanız sorunu çözecektir.
Hocam çok teşekkürler gerekli güncellemeyi yaptım fakat bu seferde hoparlörlerden ses gelmiyor onu çözmeye çalışıyorum.

25.1 laptopu kullanıyorum undervolt yapmak istiyorum ama voltaj ayarları kapalı gözüküyor programda. BIOS güncellersem açılma ihtimali var mıdır?
Bios içerisinde iken shift+ctrl+sol alt+f2 kombinasyonuna basarsanız gelişmiş ayarlar açılır. Undervolt yapabilirsiniz. -50 den aşağısı stabil olmuyor, bilginize...
MSI Click Bios yüklendiği günleri de görmek dileğiyle
Bios içerisinde iken shift+ctrl+sol alt+f2 kombinasyonuna basarsanız gelişmiş ayarlar açılır. Oradan click bios açabilirsiniz.

Son düzenleme:
Denedim açılmıyor dostum
Denedim açılmıyor dostum
Sol alt sağ ctrl sağ shift f2 ile açılıyormuş.

Son düzenleme:
MSI GP76 yaklaşık 10 gün önce bir bios güncellemesi almış. Bizim cihazlara gelmesi yakındır ya da gelmiş olabilir.. Bunun kontrolünü Monster ' a mail yoluyla mı yapabiliyoruz sadece ?

MSI GP76 yaklaşık 10 gün önce bir bios güncellemesi almış. Bizim cihazlara gelmesi yakındır ya da gelmiş olabilir.. Bunun kontrolünü Monster ' a mail yoluyla mı yapabiliyoruz sadece ?
Son durum nedir mail atip alabildiniz mi?

monsterdan 6 Temmuzda bios istemiştim 1C1 biosu yolladılar şuan durum ne bilmiyorum

Teknik Servisten Monster Tulpar T7 V21.8 bios güncellemesi gönderdiler. Nasıl kurulum yapacağım?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı1.PNG
    9,4 KB · Görüntüleme: 122
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    3,1 KB · Görüntüleme: 93
  • Ekran Alıntısı3.PNG
    69,7 KB · Görüntüleme: 62
  • Ekran Alıntısı4.PNG
    56,5 KB · Görüntüleme: 70
  • Ekran Alıntısı5.PNG
    56,5 KB · Görüntüleme: 104
Merhabalar acaba bios yükseltirken de aynı işlemleri düşürürkende aynı işlemleri mi yapıyoruz.

Hocam bende T7 v15.1 var ve Monster'ın verdiği dosya bunlar. Dediğiniz şekilde mi yapmalıyım bende?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…