Monster Tulpar T7 alınır mı?

Tulpar T7 V19.7 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook bu konudaki sıkıntı da bu. Sen 16.000'e önerdiğin bilgisayarı 14.000'e hem işlemci hem de ekran kartı daha iyi şekilde buluyorsun. (Bazı donanımları eksik ama sonradan kapatılabilinir)

Gitsin bunu alsın ve konu kapansın. Hayırlı olsun.

Tulpar T7 V19.7 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook bu konudaki sıkıntı da bu. Sen 16.000'e önerdiğin bilgisayarı 14.000'e hem işlemci hem de ekran kartı daha iyi şekilde buluyorsun. (Bazı donanımları eksik ama sonradan kapatılabilinir)
Önceki mesajımda bunu belirttim ama 10.000 TL'nin üstünde bir cihaz alacak olsam malzeme kalitesinden tutta markanın saygınlığına kadar her şeye bakarım. 14.000 TL verebilecek olan kişi 2.000 TL daha verir almışken en kalitelisini alır. MSI modelde işlemci sıcaklığı en fazla 85'i görürken Monster olan model 95 dereceyi görüyor.

16000 TL'ye RTX 3060 Ti'li sistem toplanır o yüzden laptop sevmem ama illa laptop isterseniz MSI GL65 LEOPARD 10SER-415TR I7-10750H 16GB DDR4 RTX2060 GDDR6 6GB 512GB SSD 1TB HDD 15.6" FHD 144Hz W10 Notebook | ITOPYA bunu alın Monster almayın

Aynısını önerdim ama arkadaşın biri aynısını 14.000 TL'ye Monster olarak atmış :) MSI varken dönüp bakmam bile...
Önerme değil arasındaki fiyat farkını göstermek içindi. İki bilgisayar arasında bi bak bakalım hem işlemci hem ekran kartında üstün ama 2 milyar ucuz. İnsanların kafası boşuna mı karışıyor? Ben bu durumda düşünmeden monsteri alırdım. 2060 ile 2070 arasındaki performans farkı az değil.

13K bütçe ile bir laptop alacağım kasası plastik olacak. Ayrıca işlemcim yer yer 97 ekran kartım ise 80 dereceyi görecek. Diğer tarafta ise malzeme kalitesi nirvana da olan, Steelseries klavye barındıran işlemci ne kadar zora girse dahi 85'in üstüne çıkmayan ekran kartı ise 70-75 derece arası takılan, dünyanın her yerinde satılıp ilgi duyulan bir ürün var.

13K bütçe ile bir laptop alacağım kasası plastik olacak. Ayrıca işlemcim yer yer 97 ekran kartım ise 80 dereceyi görecek. Diğer tarafta ise malzeme kalitesi Nirvana'da olan, SteelSeries klavye barındıran işlemci ne kadar zora girse dahi 85'in üstüne çıkmayan ekran kartı ise 70-75 derece arası takılan, dünyanın her yerinde satılıp ilgi duyulan bir ürün var.

Bende ASUS laptop var AMD A9 işlemcili Zoom'da 100 dereceyi görüyor. GPU 99 dereceyi daha geçmedi. Oyun hiç oynamadım macun değişimi 2 yıl önce yapıldı.

Geri
Yukarı