Monster Tulpar T7 laptopta Windows 11 çalışır mı?

Dosya Ekleri

• Win11.jpg
    Win11.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 43
Onlar eski değil. Sadece arayüz yüklemesi yapılmıyor. Çoğu laptop o arayüze sahip.
Bu kısımda ne gösteriyor.
hiç birşey gostermiyr eskiden gösteriyordu ama insider daha onceden yukledigimde ekran surekli f5 atarmış gibi siyah oluyordu masaüstü cokuyordu bende 1 daha kurmadım güvenemedim o sorunu yaşamasam simdiye kadar indirmiştim o sorun cıkar diye korkuyorum.. ayrıca bazılarında acılırken donuyormus galiba ama bende donmuyor insider kurdugumda acılmıstı ama siyah ekran oluordu sarjdan sokunce duzeliyormusbenbaya onceden indirdim ama bana windows 11 indir yazısı 5 ekimden once gelmişti ben o siyah ekran hatası alırım diye korktum ve güncelleme gitsin diye bilgisayara format attım.

bende cevap bekliyorum inşallah olur cok daha onceden indirmiştim ekran masaüstü f5 atarmış gibi donuordu inşallah olmaz sıfırlardım ama format atma flashı hiç kullanmadım yoksa flashım var
Bence tam oturana kadar beklemekte fayda var gibi.

Bence tam oturana kadar beklemekte fayda var gibi.
ben 2 aydır bekliyorum monster bilgisayarlar cok fazla pahalı olmasa kurardım ornegin eski bilgisayarım cok ucuzdu o na düşünmeden kurardım ama monster pahalı bilgisayar en iyisi beklemek veya yanıt beklemek gerçi kursan bile monster in yetkili servisini arayabiliriz ama üşeniyorum ben
kanka o fotoğraftaki şey bende vardı fakat insider programdan ayrılınca gitti tekrar katılınca gelir mi ?????
ben direk yukleme aracından indirecektim

Yeni konular

Geri
Yukarı